reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród na SIEMIRADZKIEGO w Krakowie

Barbara Marzec konkretna położna, godna polecenia. Miałam z nią wykłady na studiach i praktyki w tym szpitalu wiec wiem co i jak! może z wyglądu wydawać się ostra ale.. polecam! Nie będziecie żałować że ją zamówiliście do porodu!
 
reklama
A ja mam takie pytanko co do ktg- bez problemu można się zapisać- tzn dzwonić i rejestrować i czy długo trzeba czekać na termin? Ja też mam zamiar rodzić na siemieradzkiego, już 37 tydzień :)) pozdrawiam!
 
dzwoń już dziś:)
będziesz miała przynajmniej zaklepaną wizytę. Ja tak zrobiłam a będę w Żeromskim;-) w czwartek już się wybieram... mam nadzieję, że usg też mi zrobią, bo ostatnie to z 29 tygodnia.
 
dzwoniłam wczoraj, idę już dziś, mam nadzieję, że to badanie nie jest płatne. A na usg myślę, że też się załapiesz ;) pozdrawiam :)
 
byłam na ktg, pani położna bardzo sympatyczna, ale po badaniu pani doktor, miałam wrażenie, że potraktowala mnie jak jak krowe , ktora przychodzi na n-te rozwiazanie- taśmowo. to moja pierwsza ciaza, straszliwie boje sie porodu. Innym problemem jest to, że znów odwołali dni otwarte, nie wiem w końcu jak to jest z tą położną- czy faktycznie jest sens ją opłacać i ile mniej wiecej wynosi koszt tej usługi i w ogóle na co jeszcze zwrócić uwagę. Napiszcie proszę coś więcej na ten temat, pozdrawiam serdecznie !!
 
czy ktos wie kiedy maja oddac nowe sale porodowe? ja od 3 miesiecy slysze ze za miesiac, teraz na recepcji mowia ze beda do konca marca... jak wygladaja te boksy na dniach otwartych nam ich nie pokazali, czy jest mozliwosc wziecia prysznica jak sie rodzi w boksach?
 
Czy któraś z Was miała może kontakt w siemiradzkim z dr kaszewiczem? Ja niestety miałam z nim "przyjemność". Okropny lekarz, podczas usg traktuje pacjentki taśmowo, nie stosuje przy tym żadnych zasad higieny, nie odpowiada na żadne pytania. Jeśli traficie na niego - uciekajcie! młody jest ale tak zmanierowany, że niech go licho weźmie. Paskudny typ. Podczas ostatniej wizyty nawet nie wytarł końcówki usg po ostatniej pacjentce, przede mną pacjentka miała usg dopochwowe a on nawet nie zmienił papieru na kozetce. Bezczelny kazał kłaść się na tych zarazkach po poprzedniej pacjentce - oczywiście nie położyłam się, sama zmieniłam sobie podkłady na świeże. Mam nadzieję, że ten kaszewicz to jest wyjątek potwierdzający regułę i że inni lekarze w tym szpitalu są ok. Boję się rodzić tam, chociaż koleżnaki mówiły, że tam jest wszystko w porządku i że warto tam właśnie rodzić. Żeby tylko z higieną innych lekarzy w tym szpitalu było lepiej.
 
reklama
u mnie było podobnie co do tego lekarza,ale ogólnie rzecz biorąc nie ma co się zrażać. urodziłam tam miesiąc temu, wspaniałe położne, bardzo konkretne i sympatyczne pielęgniarki, bardzo czysto i profesjonalni pediatrzy. Żaden szpital nie będzie idealny i wszędzie znajdziecie bardziej lub mniej udanego lekarza/położną, ale uważam, że tu naprawdę dbają o pacjętki a przede wszystkim o dzieciaki a to najważniejsze. A jakby ktoś decydował się na położną konkretną to Pani Danusia( nazwiska nie pamiętam, ale zorientuję się jakby komuś było potrzebne)- wspaniała kobieta, z wielkim doświadczeniem , nie wyobrażam sobie jak by mój poród wyglądał bez niej! Pozdrawiam i jeszcze raz polecam!
 
Do góry