reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród na ujastku lub Kopernika! Jak szybko wypuszczają do domu ?

Ja tam bede rodzic to juz pewne, mam rozne komplikacje, lezalam tam dwa razy na patologii, pielegniarki byly do rany przyloz, ogolnie bylo ok, ale wlasnie slyszlam od kolezanek, ze po porodzie juz nie jest tsk kolorowo pomoc ze strony poloznych jest bardzo mala😟no nic jak nie bede ogarniac to poorosze o tego doradce, a sa tam jakies osobne pielegniarki od noworodkow? Taka dziewczyna mi kiedys pisala, ze one sa takie bardziej spoko...
Ja miałam cc 5 grudnia. Jestem B. Zadowolona. Położne od dzieciaków super. Pomocne, pomagają w kp, tj. Niektore same z siebie inne jak się je zapyta. Kładą nacisk na kp ale nie jakoś przesadnie. Mi kazały / raczej zasugerowały / dokarmic synka bo mimo spędzenia całego dnia na piersi był głodny. Ja dostałam syna po ok 2 czy 2,5 godz. Po cc. Położna pomogła go przystawic do piersi. Na pierwszą noc po cc dziecko zabierają jak chcesz (od 24 do 6 rano). Potem radzisz sobie samą. Ale możesz zawieść dziecko do położnych jak chcesz iść pod prysznic. Ogólnie są B. Pomocne. Przewijanie w własnym zakresie:). Co do położnych tych nazwijmy je ginekologicznych to jak było gdzieś wcześniej napisane nie interesują się Tobą i lepiej im nie zawracać głowy, bo nie są zbyt pomocne. Przynajmniej te które były jak ja byłam. Ja leżałem na parterze, nie wiem jak na innych piętrach.
 
reklama
Ja miałam cc 5 grudnia. Jestem B. Zadowolona. Położne od dzieciaków super. Pomocne, pomagają w kp, tj. Niektore same z siebie inne jak się je zapyta. Kładą nacisk na kp ale nie jakoś przesadnie. Mi kazały / raczej zasugerowały / dokarmic synka bo mimo spędzenia całego dnia na piersi był głodny. Ja dostałam syna po ok 2 czy 2,5 godz. Po cc. Położna pomogła go przystawic do piersi. Na pierwszą noc po cc dziecko zabierają jak chcesz (od 24 do 6 rano). Potem radzisz sobie samą. Ale możesz zawieść dziecko do położnych jak chcesz iść pod prysznic. Ogólnie są B. Pomocne. Przewijanie w własnym zakresie:). Co do położnych tych nazwijmy je ginekologicznych to jak było gdzieś wcześniej napisane nie interesują się Tobą i lepiej im nie zawracać głowy, bo nie są zbyt pomocne. Przynajmniej te które były jak ja byłam. Ja leżałem na parterze, nie wiem jak na innych piętrach.
Wielkie dzieki za informacje !!! ❤️
 
Ja miałam cc 5 grudnia. Jestem B. Zadowolona. Położne od dzieciaków super. Pomocne, pomagają w kp, tj. Niektore same z siebie inne jak się je zapyta. Kładą nacisk na kp ale nie jakoś przesadnie. Mi kazały / raczej zasugerowały / dokarmic synka bo mimo spędzenia całego dnia na piersi był głodny. Ja dostałam syna po ok 2 czy 2,5 godz. Po cc. Położna pomogła go przystawic do piersi. Na pierwszą noc po cc dziecko zabierają jak chcesz (od 24 do 6 rano). Potem radzisz sobie samą. Ale możesz zawieść dziecko do położnych jak chcesz iść pod prysznic. Ogólnie są B. Pomocne. Przewijanie w własnym zakresie:). Co do położnych tych nazwijmy je ginekologicznych to jak było gdzieś wcześniej napisane nie interesują się Tobą i lepiej im nie zawracać głowy, bo nie są zbyt pomocne. Przynajmniej te które były jak ja byłam. Ja leżałem na parterze, nie wiem jak na innych piętrach.
A powiedz proszę jak sale poporodowe? Rodziłam tam w 2016r, czy od tamtego czasu był jakiś remont?
 
Do góry