reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród na ujastku lub Kopernika! Jak szybko wypuszczają do domu ?

Ja dziś ustaliłam z profesorem termin CC i będzie to 17 września. 16 mam się stawić na szpital. Mówił, że 20 wyjdę do domu.
O. Ja mam ustalone na 6.11. Tez mam sie zglosic dzien wczesnien (5.11) i powiedzial ze trzymaja 3 doby czyli wyjde 9.11. Przy czym mam takie przeczucie ze moge zaczac rodzic wczesnien (termin porodu wypada mi 12.11 ale poczatkowe usg wskazywaly ze dziecko jest tydzien starsze). Z tym ze lekarz twierdzi ze lepiej ustalic blizej porodu bo sie cialo lepiej przygotowuje a pod koniec ciazy i tak bedziemy sie widywac raz w tygodniu wiec jak cos to ten termin przyspieszymy
 
reklama
O. Ja mam ustalone na 6.11. Tez mam sie zglosic dzien wczesnien (5.11) i powiedzial ze trzymaja 3 doby czyli wyjde 9.11. Przy czym mam takie przeczucie ze moge zaczac rodzic wczesnien (termin porodu wypada mi 12.11 ale poczatkowe usg wskazywaly ze dziecko jest tydzien starsze). Z tym ze lekarz twierdzi ze lepiej ustalic blizej porodu bo sie cialo lepiej przygotowuje a pod koniec ciazy i tak bedziemy sie widywac raz w tygodniu wiec jak cos to ten termin przyspieszymy
Ja już więcej wizyt nie mam, dopiero w szpitalu zobaczę sie z lekarzem :) tez mam przeczucie, że może się coś zaczac dziac wczesniej niż 17, ale zobaczymy 😅 a w którym szpitalu bedziesz rodzic?
 
Witajcie dziewczyny, i jak tam u Was? Ja też będę miała cc już w listopadzie i trochę się boję jak sobie poradzę sama... Ostatnio miałam tam cc w 2015roku, ale mąż mi pomagał w tych pierwszych godzinach, a teraz sama... Z każdym dniem boję się coraz bardziej...
 
Witajcie dziewczyny, i jak tam u Was? Ja też będę miała cc już w listopadzie i trochę się boję jak sobie poradzę sama... Ostatnio miałam tam cc w 2015roku, ale mąż mi pomagał w tych pierwszych godzinach, a teraz sama... Z każdym dniem boję się coraz bardziej...
W którym szpitalu będziesz mieć cc?
 
O. A którego? Ja mam wyznaczone na 5.11 przyjęcie i 6.11 krojenie. Moze sie spotkamy?
Fajnie by było 😀 Ale ja jeszcze nie mam terminu, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to będzę po Tobie, bo ja mam termin z usg 18Listopad a z miesiączki 24 listopad, tak że obstawiam że po 10 dostanę termin. Ostatnie cięcie miałam w 39tc. A Tobie jaki tydzień przypada na cięcie?
 
reklama
Fajnie by było 😀 Ale ja jeszcze nie mam terminu, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to będzę po Tobie, bo ja mam termin z usg 18Listopad a z miesiączki 24 listopad, tak że obstawiam że po 10 dostanę termin. Ostatnie cięcie miałam w 39tc. A Tobie jaki tydzień przypada na cięcie?
Generalnie mi z miesiaczki termin wypada na 12.11. Dlatego mam wrażenie ze ten termin to mi tak na styk wyznaczył i coś czuję że urodze wcześniej (mój za mną chodzi i żartuje ze mam tak kombinować zeby nie urodził sie skorpion 🤣)
Ale moj lekarz mowi ze po to teraz bedziemy sie widywać co tydzień że jak będą przesłanki żeby wcześniej to mnie przyjmie wcześniej i tyle... Generalnie jak mi w ubiegłym tygodniu powiedział ze jeszcze tak dwa tygodnie i potem to już w każdej chwili mogę zacząć rodzić bo już się traktuje ze dziecko w terminie urodzone. I że to młody zdecyduje kiedy będzie gotowy. Generalnie mam wrazenie ze moj lekarz to by mi chcial zrobic cesarke jak sie akcja porodowa zacznie (ze tak lepiej dla mnie i dla dziecka).
 
Do góry