reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród Na Wesoło

cześć głuszek! Fajnie cie widzieć po tak długim czasie. Ależ fajna pannica z tej twojej Marysi :-D


Dziewczyny, to chyba jeden z najfajniejszych wątków na forum- super pomysł!
 
reklama
agusia0611.....RYCZE ZE SMIECHU normalnie...:rofl2: :-D :tak:

dziewczyny super historie i zgadzam sie z poprzedniczka...to najlepszy watek na forum...heheheh :tak: :tak: :tak:
 
Popłakałam się ze śmiechu, brokat położył mnie na łopatki, reszta też bezbłędna.

U mnie też było wesoło. Najpierw mój mąż jak miałam skurcze takie, że mało nie gryzłam wanny, której się trzymałam robił mi zdjęcia i kazał się uśmiechać. Powiedziałam, mu, żeby się cieszył, że go nie mogę dosięgnąć bo się boję wstać.
W trakcie parcia zdarzyło mi się siusiu i zaczęłam przepraszać, na co lakarka: nie przepraszaj, przyj! I do położnej: proszę jaka grzeczna pacjentka.
Potem jak parłam lekarka do mnie: No pani Agnieszko, ostatni raz i mocno bo nam już pan doktor pediatra blednie( siedział na przeciwko mojego rozkroku), pomyślałam: to co z niego za pediatra, jeszcze zemdleje. Potem patrzę, a to czarnoskóry doktor prosto z Nigerii. Jak wychodził badać małą to pyta jak ma na imię, ja na to Karolinka, a on: Kalolinka, Kalolinka juz gada(darła się w niebogłosy), na co położna: no, nawet lepiej od pana doktora.
 
Wielkie dzięki za ten wątek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko trochę się bałam, że ze śmiechu urodzę przed czasem :-)
 
agusia super poszło! Twój mąż chyba nieświadomie załatwił Ci takie znieczulenie że nic się do niego nie może porównać. A tak wogóle dziewczyny w każdym szpitlu w Polsce znieczulenie do porodu jest ZA DARMO!!!! Przynajmniej na papierze. Bardzo się cieszę że przeczytałam te opowieści. Już wiem jak podejśc do "całego zamieszania". :-)
 
reklama
Do góry