reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD - nasze pytania, wątpliwości, obawy...

Iwonko, najczesciej tak jest, że to co z pozoru wydaje sie być nie tak jak chcemy okazuje sie zupelnie w porzadku. Co z tego, że u nas sa wieksze porodowki i że robia nam usg itd, jak podejscie do czlowieka jest jakie jest, a i czasem profesjonalny sprzet im nie pomoze, bo oni zamiast diagnozy mają PLN w oczach....
Bedzie dobrze, nie martw sie :)
 
reklama
Dzieki za wsparcie...macie racje...nie wazne gdzie bede rodzic...po prostu chce zeby ta chwila juz nastapila....jak maly nie pojawi sie do piątku to tez zaczne chyba panikowac...:/
 
iwona trzymaj sie ja niestety wiem cos na temat tej wyspiarskiej słuzby zdrowia bedzie ok zobaczysz
 
Mi tez mocz w taki sam sposob badaja , ze tylko papierek w kubek.
To jest badane na zawartosc protein i cukru.
ale dziwne jest to ze nie sprawdzaja ci rozwarcia.....
 
Iwona nie jesteś jedyna ja też nie będę miała nic robione do końca chyba że będzie po terminie to mam się zgłosić do ginekolog i też w sumie nic nie wiem
 
Mi też ostatnio nie sprawdzał rozwarcia ,stwierdził że już nie trzeba i teraz nie wiem coo tym myśleć .Ale poczekam do mojego terminu porodu i jak dalej tak będzie jak jest to wtedy ruszę do niego ,na razie czekam spokojnie ,bo nawet nie mam szans dostania się do niego chyba żeby było coś nie tak to zaraz mam się zgłosić
 
reklama
a mnie bada całą ciąże...nawet teraz w poniedziałek jak byłam to badał jak tam szyjka  ::)
 
Do góry