reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD - nasze pytania, wątpliwości, obawy...

Ja miałam 3 pierwszy z OM wychodzi na 15 lipca drugi z USG na 11lipca i trzeci tez z USG na 14 lipca i co jak narazie żaden się nie sprawdza:mad:



 
reklama
Ja też mam 3 terminy .pierwszy z OM-17 lipca .Pierwsze USG- 25 lipca a drugie USG -20 lipca .Ale teraz po tych cyrkach raczej nastawiona jestem na 25 lipca
 
Ja urodziłam terminem zbliżonym do tego z USG genetycznego z 21 tygodnia,był an 2 lipca a urodziłam 1 wszego...a z OM miałam na 10 lipca...
 
Najgorsze jest to napiecie i strach ,ze w kazdej chwili moze nas TO zlapac.
Ja ,chociaz mam ustalona dokladna date cc tez sie martwie i spac nie moge bo przeciez moj niunio moze w kazdej chwili zdecydowac sie na wczesniejsze wyjsce na swiat .
 
mam pytanie, w czasie ciązy na brzuchu pojawia sie taka kreska od mostka do spojenia łonowego czy po porodzie i w jakim czasie ona znika (jeśli znika)????????????? wygląda brzydko :( zresztą cały brzuch obwisł mi jak kalafior zaczęłam ćwiczyć regularnie zobaczymy co z tego wyniknie.
 
emillinka Nie pamietam dokladnie kiedy ale na pewno ta kreska ci zniknie. Ja juz po niej nie mam ani sladu choc mialam ja dosyc dlugo.Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry