reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD - nasze pytania, wątpliwości, obawy...

Dziewczynki,w najnowszym numerze"Rodzice" jest spis szpitali gdzie mozna w fajnych warunkach rodzić,są tam tabele dotyczące wyposazenia i warunków,polecam :)
 
reklama
Dzielny mały toster???? O Boziu, to musze kupic. To nasza (moja i mojej kolezanki z pracy) ulubiona bajka - jak mialysmy doła to sobie puszczałyśmy - a wyłysmy wtedy jak bobry - bo smutne momenty są w bajeczce ... A akurat jutro do mnie Kasia przychodzi to bysmy sobie obejrzaly - jak za dawnych panieńskich czasów:)
 
Kupiłam gazetke i filmik... ale dzis mam dobry humor wiec nie bede ogladac, chyba że Kasia bedzie miała taką potrzebę :) A Sasiadów tez mam kilkanascie odcinkow:)
 
Ja bardzo chciałam kupić Dziecko z płytką "sąsiedzi", ale niestety została im tylko wersja z zaczarowanym ołówkiem... Marcin stwierdził, że bajka ma być dla Dzidzi a sąsiedzi są dla takich starszych i szybko minął mi smutek...
 
Czytałyście w gazecie Dziecko artykuł pt:"poród to nie wyścig" jeśli nie to polecam warto.Myślę że ćwiczenia które są opisane można wypróbować może coś pomogą w trakcie porodu.


u42406.png



53789.birthdue.png
 
Ja po moim pobycie w szpitalu zdecydowalam ,ze tam bede rodzic.To tam pracuje ta moja kuzynka i juz z nia wszystko obgadalam ;) Mam nadzieje ,ze jej wstydu nie narobie i nie bede sie jakos glupio zachowywac przy porodzie i pozniej ;) :laugh:
 
reklama
No co ty,Aneczka.nie przejmuj sie takimi bzdurami.TYm bardziej nie masz sie czego wstydzić.Pozatym nie idziesz na wyrwanie zęba..l
 
Do góry