reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod naturalny co cesarce.

Dołączył(a)
9 Grudzień 2014
Postów
1
Dziewczyny pytanie kieruje do tych, ktore pierwsze dziecko urodziny przez cc a drugie udalo sie naturalnie. W jakim odstepie czasowym rodzilyscie? I czy mialyscie jakies problemy z przekonaniem lekarza co do porodu sn? Jestem 21 miesiecy po cc, podejrzewam ciaze- termin porodu wtedy wypadl by 30 miesiecy po. A powiem szczerze, ze opcja kolejnego ciecia przeraza mnie jak nic na swiecie!Nigdy wiecej nie chce przez to przejsc.
 
reklama
Agnieszka to wszystko zależy w jakim stanie będzie blizna po cc. Podczas porodu sn powinna być stale kontrolowana. Wiem, że dziewczyny po 3 latach po cc rodziły sn. Moja kuzynka teraz miała rodzić naturalnie po cc i musiała podpisać oświadczenie, że jest poinformowana jakie zagrożenia są przy porodzie sn po cc. Ale niestety jej poród sn ię nie udał i koniec końców miała cc
 
ja miałam cc i po 30 miesiącach drugie,ale lekarz dawał mi wybór :tak:pytał czy zgadzam się na poród siłami natury czy wybieram cc,a nikt mnie do sn zmusic po cc nie może -słowa ordynatora.Teraz czeka mnie 3 poród i tym razem wyboru już nie mam z automatu mam mieć cc.
 
Ja między chłopcami mam 2 lata różnicy. Lekarz powiedział mi, że zgoda na sn zależy od stanu blizny i oceni ją na koniec ciąży, czyli mniej więcej w maju( data porodu 06.06). No niestety do maja nie dotrwałam- blizna się rozeszła, łożysko odkleiło i kończyło się na cc w 33 tc...
 
Do góry