reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród naturalny czy cesarka?

Tusenfryd18 - masz ... niesamowitego syna :tak: Zawstydza Tatę....
Ja po okuliście - brak wskazań do cc, ale przy okazji się okazało, że być może kiedyś w jednym oku trzeba mi będzie pogmerać laserkiem. Uśmiałam się przy tej wizycie i badaniu nieco albowiem dwie dziewczyny przed mną wychodziły i mówiły, że jest to najgorsze badanie z całej ciąży ( faktycznie grzebanie w oku nawet znieczulonym przed kilka a nawet kilkanaście minut do miłych nie należy ) no to ja pomyślałam, że niebieskiego cuda nie miały. Tak czy inaczej wyszły jak z krzyża zdjęte.
Jak mnie dziś koleżanki zapytały czy myślę o porodzie to odparłam, że nie mam na to zupełnie czasu i zajmę się tematem gdy się rozpocznie. I tyle.
 
reklama
Tusen jaki dojrzały ten twój synuś, wspaniały chłopczyk i taki mądry :-)
katamisz przestań się użalać nad sobą. Już raz urodziłaś- szlaki są przetarte :tak: Dasz rade i nie waż się myśleć inaczej!!!
forever dobre podejście :-)
 
forever - ja ostatnio miałam mierzone ciśnienie w oku takim dziwnym cyrklem z kółeczkiem to dopiero hardcore :) za peirwszym razem myślałam że uciekne ale po znieczuleniu nic nie boli tylko tak śmiesznie ciężko na oku jest :)
 
Cyrkiel nie, ale za to taka trójkątka tulejka a i owszem. :baffled:
Ramari - siedzenie, rozmyślanie i denerwowanie się na zapas to nie w moim stylu - życia szkoda :tak:
Katamisz - dobrze będzie :happy2:
 
Ja mam dyskopatię lędźwiowo - krzyżową odcinka L5 S1. Chyba wolałabym cesarkę, bo boję się, że po porodzie mój kręgosłup będzie w tak złej kondycji, że nie będę mogła się dzieckiem zajmować.
 
Do góry