reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród naturalny czy cesarka?

Po pobycie szpitalnym i rozmowie z ginekologiem w szpitalu o porodzie szpital podjął decyzje poród naturalny, ze skróceniem 2 fazy porodu czyli vacuuum. Lekarz mi wyjaśniał że dla mnie gorsze będzie cesarka ze względu na moje choroby, nie ze względu na oczy. Sama nie wiem, nie boję się naturalnego, tylko wątpliwość czy wszystko pójdzie ok i czy dziecku nic się nie stanie, to poród byłby z użyciem vacuum, nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Skonsultuję to z lekarzem z innego szpitala co on na to powie. Bo ja nawet do szkoły rodzenia nie chodzę nie wiem czy poradzę sobie z porodem naturalnym. Teraz czekam na wizytę u innego lekarza i na jego decyzje.

ja też bym zasięgła opinii kilku lekarzy, zanim pozwoliła bym na vakum :)
 
reklama
W szpitalu gdzie będę rodzić nie stosuje się ani kleszczy ani vacuum.
Nieznajoma1979 konsultuj ile się da.

Czasem coś kliknę a później żałuję: Poród kleszczowy i przy pomocy próżniociągu - Dailymotion Wideo

NA TEN FILM TRZEBA MIEĆ MOCNE NERWY, uprzedzam, lepiej nie klikać? Ale ja już to k*** zrobiłam :shocked2:

Jak dobrze, że w trakcie porodu nie mamy podglądu od d... strony.
Mam nadzieję, że nikomu nie krzywię psychiki, filmik dostępny normalnie w necie... co mnie dziwi trochę ale w sumie takie czasy... nie mogę dojść do siebie.
 
Ostatnia edycja:
Nieznajoma ja tez bym.zasiegnela opini innego lekarza. Jakos jednak cc wydaje mi sie bezpieczniejsze dla dziecka niz vacum. Osobiscie nie bylam nigdy przy porodzie ani kleszczowym ani vacum ale jakos wydaje mi sie to ostateczna ostatecznoscia.
 
An-fotografia dzięki za umilenie mi popołudnia :p oczywiście musiałam obejrzeć bo wrodzona ciekawość nie pozwoliłaby mi nie obejrzeć..
 
powiem Wam dziewczyny, że im bliżej porodu tym bardziej się boję..zupełnie sobie nie wyobrażam jak ja mam to dziecko wypchnąć na świat :szok::no:
 
W szpitalu gdzie będę rodzić nie stosuje się ani kleszczy ani vacuum.
Nieznajoma1979 konsultuj ile się da.

Czasem coś kliknę a później żałuję: Poród kleszczowy i przy pomocy próżniociągu - Dailymotion Wideo

NA TEN FILM TRZEBA MIEĆ MOCNE NERWY, uprzedzam, lepiej nie klikać? Ale ja już to k*** zrobiłam :shocked2:

Jak dobrze, że w trakcie porodu nie mamy podglądu od d... strony.
Mam nadzieję, że nikomu nie krzywię psychiki, filmik dostępny normalnie w necie... co mnie dziwi trochę ale w sumie takie czasy... nie mogę dojść do siebie.

ooo masakra :O :O :O
ja na żywo oglądałam operację kolana ale... to był pikus :O
 
ja nie ogladałam tego filmiku ani zadnego porodu nigdy nie widzialam. Wole jakos nie patrzec :) tez sie boje i nie wiem jak to bedzie. Ale jestem spokojniejsza jesli nie widzialam jeszcze tego, moze jeszcze sie zdecyduje ale to blizej rozwiazania :D
 
ja nie ogladałam tego filmiku ani zadnego porodu nigdy nie widzialam. Wole jakos nie patrzec :) tez sie boje i nie wiem jak to bedzie. Ale jestem spokojniejsza jesli nie widzialam jeszcze tego, moze jeszcze sie zdecyduje ale to blizej rozwiazania :D

nie oglądaj- bynajmniej nie ten filmik- makabra. Zupełnie poważnie mówię.
 
reklama
Do góry