reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród- naturalny czy cesarskie cięcie?

reklama
u mnie Mikołaj na ostatnim usg (25 tydzien) był juz główka w dół ale nie mam pojecia czy przypadkiem nie zmienia jeszcze tej pozycji jakos nie potrafie wyczuc czy mnie stuka reka, noga i co on tam wyprawia w brzuchu
 
u mnie corcia lezala w poprzek do 32 tygodnia, synek w tej samej pozycji,no i mam nadzieje ze tez sie obroci na czas...
 
Mój synus na dwóch ostatnich wizytach też był głową do dołu, a teraz to gin powiedział, że może już tak zostanie. Zresztą od początku jak poczułam ruchy to uderza w górę brzucha, choć mam wrażenie, że sie jeszcze przekręca. W nocy na przykład na pewno leży w poprzek brzucha.
 
Mój synuś często leży w poprzek lub nogami w dół. Ciekawe czy zmieni pozycję na czas....oby !!!
 
reklama
ja od dzisiaj chodze z nastawieniem na poród sn , bo przeciwskazań nie ma ... no chyba, że malutka się nie przekręci , choć widzę jak piszecie, że może to i przy samym końcu nastąpić
ciekawe ile bede jeszcze taka odwazna i pewna , że chce rodzić naturalnie :)
 
Do góry