reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród- naturalny czy cesarskie cięcie?

assiaB

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
28 Grudzień 2010
Postów
143
Miasto
śląsk
Kobietki kochane , czy rozmawiałyście już ze swoimi lekarzami na temat porodu ?

A jak kwestie porodu ze swoimi mężczyznami? Dużo z Was decyduje się na poród rodzinny ?
 
reklama
nio to ja pierwsz zacznę :-)
mnie czeka na bank cesarka-mam przepuklinę kręgosłupa i zalecenie od ortopedy i gina ,że nie wskazany jest w moim przypadku poród naturalny.Dla mnie to coś nowego bo pierwszy poród miałam właśnie siłami natury i poszło dość szybko :tak:
Rodzić będę raczej sama bo mąż nie koniecznie widzi się na porodówce ,ale ja z takich raczej "Zosi samosi ".Mojego męża nie kręci bycie na porodówce ale stwierdził,że jeśli chcę nie ma problemu -będzie razem ze mną :tak:.
Mamy jeszcze trochę czasu i zobaczymy jak to będzie.
 
no ja mam zamiar własnie we wtorek pogadać z doktorkiem, bo po 1 mam astme oskrzelowa, a po 2 - jak to moj doktorek stwierdził, mam przepuklinę pępkową ( ale jest to spowodowane ciążą i ma minąć po porodzie ).
 
Mnie też czeka CC, u mnie powodem jest znacznie zwężona miednica, córci też nie rodziłam siłami natury. Ale mój A. oczywiście ze mną na sali będzie, tak jak przy I porodzie. Czułam się bezpieczniej;-)
 
U Nas jest to 1 dziecko, jak narazie mąż się zdecydował być ze mną :) nawet powiem, że ja chyba bardziej się boję tego wszystkiego...on wydaje się jakiś bardziej opanowany
 
Szuszu, to witaj w klubie. U mnie też będzie CC - zwężona miednica. Nie wiem czy mąż będzie mogł być na sali podczas cesarki.
 
Pflaume, teraz pozwalają raczej mężom być na sali, ale wszystko zależy od szpitala, w którym będziesz rodzić.
Zadzwoń do szpitala, na pewno udzielą Ci takiej informacji:tak:
 
Ja będę mieć cc mąż będzie ze mną. Pierwsza też była cc i też był :-)
 
reklama
Do góry