reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POród naturalny!!

S

Szczęściara20

Gość
Doradziecie mi mamusie , jestem 3 dni po terminie a co 10 minut mam taki ból brzucha jak cholera to pewno skurcz , ale czy powinnam jechac do szpitala czy czekać aż bedą po 5 minut. I napiszcie mi jak wy rozpoznałyście że skurcze to te porodowe
 
reklama
Wez sobie cieply prysznic, albo kapiel. Jak nie przejda, to moze sie zbieraj?? ;-)
Trzymam kciuki, zeby to bylo "to"
 
Mi oprócz skurczów regularnych, albo odszedł czop z krwią, albo sączyły się wody z krwią, więc raczej miałam pewnośc, że to już.
Ale jeżeli Cię zaczyna coraz mocniej boleć, np. tak że musisz przystanąć i aż wstrzymujesz lekko oddech to ja bym jechała do szpitala. Albo weź sobie kapiel ciepłą i zobaczysz czy przejdą, czy się nasilą. Mnie po kąpielach się nasilały skurcze i były częstsze (przy obu porodach).

Szczęściara trzymam kciuki oby tym razem to było to  ;D
 
Ja mam te skurcze takie mocne przwaznie w nocy całą noc nie śpie , ale rano ustepuja czyli to chyba jeszczee nie to. Ale bolą tak że musze przystanąć tyle że przechodza przez noc
 
Szczęściara no to chyba pozostają Ci ciepłe kąpiele na sprawdzanie czy to to ???
 
reklama
Do góry