reklama

Poród po terminie

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez andziaa21, 22 Sierpień 2012.

1. andziaa21

andziaa21 Zaangażowana w BB

Jak się odbywa poród po terminie? Jeżeli nie urodzę w terminie i po 10 dniach pojadę do szpitala to co tam bedą mi robić, aby urodziła?

2. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Właśnie świeżo urodziłam 12 dni po terminie :))
    u mnie najpierw zrobili test oct a po 48h podłączyli pełną dawkę oxy. Nic to nie dało i zaplanowali kolejną oxy za 48h w międzyczasie urodziłam;-)

3. reklama
  4. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Mnie podali oksy, a po paru godzinach spuszczono wody... 6 godz pozniej synek byl juz na swiecie, Niestety przez cc bo wystapily komplikacje.

5. nadalka

nadalka Mama Igusi <3

u mnie wyglądało tak że pierwszego dnia w szpitalu robiono tylko badania - ktg, krew , mocz.
    na drugi dzień miałam test oct ze względu na spadające tętno dziecka podczas ktg. Po 3,5 godzinach od zakończenia półgodzinnego testu miałam poród za sobą. :) Urodziłam 9 dni po terminie.

6. Malusiolka

Malusiolka Potrójna mamusia :D

Byłam po terminie, to zadzwoniłam do swojego ginekologa i on kazał mi się zgłosić do szpitala jeżeli nie urodzę do tygodnia. Zgłosiłam się do szpitala 6 dni po terminie i od razu mnie przyjęli, podali oxy i po paru godzinach dostałam skurczę i o 23:35 miałam dzieciaczka przy sobie :)

7. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

ja urodziłam 15 dni po terminie i nie podali mi nic

jedyne co to było ponad 2,5 roku temu ale najpierw chcieli założyć cewnik foleya czy jakoś tak z tym że jak tam leżałam w nocy dostałam skurczy i pojawiło się 2,5 cm rozwarcie to chcieli mi na drugi dzień podać oxy ale poród sam się rozkręcił i urodziłam bez niczego zanim ruszyli tyłek do czegokolwiek ;)

8. myszka2829

myszka2829 Fanka BB :)

Andzia przede wszystkim zglos sie do szpitala albo swojego ginka, nie beda robic nic czego sie nie da przezyc. Mnie sprawdzano wody plodowe 3x na dobe, kontrolowano serduszko malego i robiono co chwile jakies badania... to bylo 15 lat temu.

9. Silmiriel

Silmiriel Gość

To zależy od szpitala. Ja do ostatniego dnia byłam w domu, rodziłam 11 dni po terminie, sama akcja się rozkręciła, ale mój lekarz woli postawić na naturę. Oczywiście byłam pod stałą kontrolą i dzidziuś też

10. reklama

Poleć forum