reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród prywatny Śląsk

Psiara1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Marzec 2019
Postów
3 722
Witajcie. Jakie prywatne oddziały polecacie w tym województwie? Rozważam poród w Eskulapie w Bielsku Białej, czy któraś miała styczność z tym szpitalem? Cena jest dość zachęcająca :)
 
reklama
Ja osobiście na Łubinowej nie rodziłam ale miałam histeroskopie i laparoskopię szpital polecam bardzo sale 2 osobowe , opieka super. Moge Ci napisać , że jesli pójdziesz prywatnie do lekarza ram pracujacego to mize uda Ci się rodzić tam na NFZ
 
Ja osobiście na Łubinowej nie rodziłam ale miałam histeroskopie i laparoskopię szpital polecam bardzo sale 2 osobowe , opieka super. Moge Ci napisać , że jesli pójdziesz prywatnie do lekarza ram pracujacego to mize uda Ci się rodzić tam na NFZ
Kiedyś tam chodziłam ale nie musiałam zmienić. Może sama przemyśle czy tam nie rodzic
 
reklama
Ja miałam dwie cesarki w eskulapie jestem bardzo zadowolona pełen profesjonalizm sympatyczna obsługa. Nie można się do niczego przyczepić. Cc trwa ok 30 min dziecko jest już na świecie po ok 10 minutach . Możliwość wykupienia za dodatkowa oplata pobytu ojca 250 zl doba wtedy macie salę 2 osobową dla siebie . Polecam .
 
Do góry