reklama

Poród przedwczesny

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez nimfii, 23 Grudzień 2008.

1. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

Chcialabym aby wypowiedziały się te z nas, które mają już poród za sobą ;-) Jako że wiemy iż żadko następuje on w terminie :tak: napiszcie w którym tygodniu ciąży urodziłyście i czy lekarz wcześniej dawał wam sygnał, że to może zdarzyć się wcześniej lub poźniej, niż było w planie :rofl2:

2. asiak_826

asiak_826 Fanka BB :)

Według mojego lekarza ja miałam urodzić w terminie ale kazał mi uważać od 37 tygodnia a urodziłam w 42 tygodniu.Malutkiej było dobrze w brzuszku :).

3. reklama
  4. dowikla

dowikla Matka-wariatka x3 :)))

Witam
    Ja synka urodzilam 36+5 dni i juz wczesniej wiedzialam ze urodze przed terminem:tak:
    Dziewczynki urodzilam w 34+1 i nic zapowiadalo wczesniejszego porodu dopoki w 32 tyg nie skrocila mi sie szyjka i nie zrobilo sie rozwarcie.Ale z tego co wiem bliznieta zawsze rodza sie wczesniej

5. joe alex

joe alex Mamusia Tomka i Piotrusia

Ja dwójkę swoich dzieci urodziłam w 42 tygodniu ciąży:szok:
    Z pierwszym dzieckiem, zanim się urodziło, leżałam 2 tygodnie na patologii ciąży, a z drugim spokojnie czekałam w domu:tak:

6. monik75

monik75 Mama Mai i Oskarka

Ja urodziłam w 36 tc. Mało brakowało a córeczka urodziłaby się w 27tc, kiedy to trafiłam do szpitala i przeleżałam tam już do porodu. Liczyłam każdy tydzień na + i udało się :-)

7. ewerysta

ewerysta Fanka BB :)

ja urodzilam w nocy 6 dni przed planowanym terminem :)

8. asiulka271

asiulka271 Mama Maciusia i Emilka

Pierwszego synka urodziłam w 35tygodniu,a drugiego w 39tyg.
    dziś mają jeden 6lat a drugi 14 miesiecy

9. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

Dziekuje za wypowiedzi ;-)

Moj lekarz uważa ze urodze w terminie, ale nieraz mam wrażenie ze dzidzia zaraz wyskoczy mi z brzuszka... Tak mocno napiera na pęcherz i "wyjście" z brzuszka :rofl2:

10. reklama
  11. Sasanka18

Sasanka18 Fanka BB :)

Pierwsze dziecko urodziłam w 41 tygodniu ciąży, dokładnie 5 dni po terminie, ale wiedziałam, że będę miała spóźnioną datę, bo wiedziałam kiedy po prostu spłodziliśmy syna :D

A drugie maleństwo ... hm, nie wiem, będzie co ma być.

12. m4r1ka

m4r1ka mama luty 07 wrzesien 08

Ja rodziłam 2 razy Zuzia ma już 22 miesiace i urodziła się w 35/36 tydzien ciąży. Nikt się nie spodziewał, że poród będzie przdwczesny. Oluś ma 3 miesiące i urodził sie 3 tygodnie po terminie;] ciężkko było tyle czekać ;] Oboje sa zdrowi i śliczni pozdraiwam

Poleć forum