reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród przedwczesny

Mi lekarz powiedział, że napewno będzie wcześniej. Mam tylko wytrzymać do 37 tc, bo wtedy według lekarzy dziecko jest donoszone. A co będzie to zobaczymy :-)
 
reklama
Mnie wg kalendarza termin porodu jest na 20 lutego, a wg USG na 25 lutego :-p wiec pewnie urodze po 20luty bo na razie nic nie wskazuje na wczesniejszy poród ;-)
 
ja rodziłam dwa razy raz w 35 tc a raz w 33tc i nic nie wskazywał na wczesniejszy porod poprostu nage sie zaczeło i juz
 
U mnie obie ciaze skonczyly sie w 42 tyg :dry:a lekarze mowili mi ze moge wczesniej urodzic:sorry2:,sama probowalam roznych sposobow na przyspieszenie porodu ale nic ,a nic nie dzialalo:no:
.Acha jeden porod wywolywany a drugi samoczynny.Tzn zlitowala sie lekarka na wizycie kontrolnej KTG i mi zrobila masaz i przebila pecherz,po paru godzinach wrocilam na porodowke rodzic :-)
 
U mnie obie ciaze skonczyly sie w 42 tyg :dry:a lekarze mowili mi ze moge wczesniej urodzic:sorry2:,sama probowalam roznych sposobow na przyspieszenie porodu ale nic ,a nic nie dzialalo:no:
.Acha jeden porod wywolywany a drugi samoczynny.Tzn zlitowala sie lekarka na wizycie kontrolnej KTG i mi zrobila masaz i przebila pecherz,po paru godzinach wrocilam na porodowke rodzic :-)
ja jestem w 40 tygodniu i 4 dniu i nic i nic i nic - N I C !!!!!!
 
Ja urodziłam 2 tyg po terminie z usg. Termin z om w skazuje tylko tydzień po terminie :-)

To czekanie po terminie było straszne... :dry:
 
reklama
Witam wszystkie Panie!
Jestem studentką 5 roku Wydziału Nauk o Zdrowiu i piszę pracę magisterską na temat zagrażającego porodu przedwczesnego. Uprzejmie proszę o wypełnienie poniższej anonimowej ankiety potrzebnej do przeprowadzenia moich badań. W celu rozpoczęcia wypełniania ankiety proszę kliknąć poniższy link.
Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety.:-)

Poród przedwczesny - www.ankietka.pl
 
Do góry