reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród przedwczesny

Dołączył(a)
9 Czerwiec 2011
Postów
4
WITAM . chciałabym nawiązac kontakt z osobami ktore planuja zajsc w kolejna ciaze.ja moja kruszynke urodzilam w24tc byla zbyt slaba zeby przezyc .powoli dochodze do siebie ale tego bólu nie da sie opisac jaki przezylam po stracie mojej córeczki tak bardzo za nia tesknie .Jestem po kolejnej wizycie u dobrego specjalisty i znow zaczynam myslec o kolejnej ciazy ale tak bardzo sie boje czy wogóle sie uda bo podobno psychika tez swoje robi a ja tak bardzo pragne byc w ciazy chyba za bardzo
 
reklama
wiki kazda z nas sie bala boi i bedzie sie bac do samego porodu do puki nie przytulimy swoje malenstwo i nie zobaczy ze wszystko jest ok na wontku ciaza po poronieniu jest duzo dziewczyn ktore tak jak i ty stracily dzieci w tak zaawansowanej ciazy i juz niektore zblizaj sie ku koncowi porodu jak zauwazysz po moich suwakach ja tez stracilam moje malenstwo w 24tc a teraz jestem w ciazy z drugim bobaskiem i tez mam stracha ale staram sie tego nie okazywac daj zregenerowac sie organizmowi i macicy porob badania i zacznij sie starac o kolejne dziecie ja trzymam kciuki za ciebie
 
Witaj!
Moja córeczka też urodziła się w 24tc. Była z nami prawie miesiąc, tęsknota i ból są przeogromne. Nie ma dnia, żebyśmy nie byli u naszej iskierki, rozmawiamy o niej codziennie. Znalazłam wspaniałego ginekologa,który specjalizuje się także w zapobieganiu przedwczesnych porodów. Wizyty mam co 2 tygodnie. Mogę Ci powiedzieć, że ta ciąża przebiega zupełnie inaczej, ale lęk ciągle jest. Może na początku ciaży nie bałam się tak jak teraz boję się panicznie każdego dnia, każdej minuty. Bo mimo zapewnien lekarza,że jest dobrze, wiem,że w każdej chwili może się coś stać:-(Światełka dla Twojego maleństwa(*)(*)(*)
 
Do góry