reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród Szczecin i okolice

fuus3k

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2016
Postów
18
Musze wybrać szpital ale nie mam żadnego pokrycia jeśli chodzi o opinie (takie dosyć świeże nie z np.10lat temu ..) .Któraś z was może rodziła w szpitalu na Pomorzanach ,Zdrojach bądź Policach ? Z tych trzech tylko moge wybrać .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Przede mna dopiero pierwszy porod, wiec chetnie poczytam opinii. Doktor zaleca mi najbardziej Zdroje. A Ty fuus3k na kiedy masz termin?
 
Zdroje i Pomorzany mają III stopień ref.
Też myślę. :) Zdroju się boję, że nie będzie dla mnie miejsca. A przy pierwszym porodzie mogę na zawał zejść jak mi karta jechać dalej :D
 
Westaice tez sie boje ze bedzie pelno. Moja szwagierka rodzila 4 lata temu bylo tak pelno, ze musiala rodzic na tzw. Kole. Niby to ma ulatwiac porod ona mowi ze sie wymeczyla.
Mi lekarz wlasnie Zdroje zaleca ze wzgledu na cukrzyce.
 
Fiołek to jest właśnie ten ból. Na Zdroje lecą wszyscy. Różne rzeczy już wśród znajomych o Zdrojach słyszałam. Ale z drugiej strony Pomorzany też mają trochę negatywów.
Ciężka sprawa. Może do marca coś wymyślę :)
 
Witam :) trafiłam na ten wątek prz okazji szukania poleconego w ZS miejsca gdzie robią badania prenatalne. Wiem dziewczyny, że troche nie w Waszym temacie, ale skoro jesteście na końcówce to może podpowiecie gdzie polecacie wykonać prenatalne badania 11-13 tydzień ?:)
Będę wdzięczna za podpowiedzi :)
 
reklama
Witam :) trafiłam na ten wątek prz okazji szukania poleconego w ZS miejsca gdzie robią badania prenatalne. Wiem dziewczyny, że troche nie w Waszym temacie, ale skoro jesteście na końcówce to może podpowiecie gdzie polecacie wykonać prenatalne badania 11-13 tydzień ?:)
Będę wdzięczna za podpowiedzi :)
Dr Wegrzynowski.
 
Do góry