reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród, szpital + torba do szpitala

A ja jestem trochę zszokowana tym co piszecie. To moje dziecko i nikt mi nie może narzucić czy będę je myć, co będzie ubrane i gdzieś je zabierać. Tak nie robię w moim szpitalu, ale jakby nie było, to bym i tak bym robiła po swojemu. Mamy XXI wiek.

U mnie w szpitalu dbają o temperaturę, więc kocyk wystarczy, biorę cienki bawełniany. W razie czego poproszę męża o cieplejszy.
 
reklama
ja się zgadzam z Ewcią, to mama powinna decydować w co jej dziecko jest ubierane i kiedy kąpane. na szczęście w św. Zofii nie ma z tym problemu.

a co do ubranek, no to piorą na pewno, no ale jednak - ja bym nie chciała chodzić w koszuli, którą przede mną nosiło 50 kobiet, bez względu na to w czym i ile razy była prana /: z tego samego powodu zawsze biorę na wyjazdy własne ręczniki i nie używam tych hotelowych.
 
Olga nie wiem jak jest w św Zofii przy cc, ale na inflanckiej do operacji każą założyć ich koszule bezpośrednio przed i na to wpływu nie mam:( ale ubranka dla dziecka swoje trzeba mieć od początku.
 
Wichurka82, ale to co innego, bo do operacji masz koszulę jednorazową. Dziewczyny natomiast piszą o noszeniu wielorazowych ubranek, rożków.
 
reklama
Blacksilk w tym szpitalu tez sa jednorazowe ręczniki, każda sala z łazienka, jest ładnie czysto, nie brakuje ani papieru, ani ręczników, ani mydła, ani środka do dezynfekcji rak a koszule dają do cc wielorazowe. Nie wiem czemu. Ta koszula nie jest zbyt długa a ja wysoka jestem wiec ledwie mi tyłek zakrywała, do cc idzie sie bez majtek wiec wstanie po znieczuleniu i spacerowanie z dzieckiem zeby sie rozruszać z wkładka miedzy nogami i bez majtek jest po prostu zaje....e...
 
Do góry