reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w 24 tygodniu

po konsultacji z mama : urodzla w 22 tyg a nie w 24, coreczka wazyla 1150. W szpitalu lezala 3 miesiace. Stan byl beznadziejny a skonczylo sie super.
 
reklama
nie jest mozliwe zeby dziecko rodziło sie w 22 tc. tak wczesnie urodzonych dzieci lekarze nawet nie probuja ratowac, to sie zalicza do poronienia. nawet jesli by sie urodziło tak wczesnie to napewno nie wazyłoby ponad kilogram. tyle mogło wazysz najwyzej w 32tc.
 
KasiuN - mnie sie tez wydaje czytajac twoj post ze to niemozliwe> Dziecko z w 22 tygodnia ciazy raczej nie osiaga takiej wagi. Moze urodzila w 32????
 
Nie wiem dziewczyny, bo moja mama ma codziennie kontakt telefioniczny z ta moja siostra ze wzgledu na wczesniaczka mojego brata Kacperka, wiecie porady, pocieszenia, itp. Pisze to co mama od niej wie, wiec sama juz nie wiem co o tym myslec. Przeciez siostra by nie klamala, bo i po co? Pozdrawiam was.
 
1150 to rzeczywiście raczej 32 tydzień, nie spotkałam tak głębokiego wczesniaka z tak dużą waga urodzeniową...
 
Witajce Dziewczyny! Jestem mamą Michalinki urodzonej w 24 tygodniu ciąży z wagą urodzeniową 640g. Poród nastapił 06.12.2003r. Dzisiaj więc Misia ma 2latka i 4 miesiące. Jeśli któraś z Was chciałaby dowiedzieć się czegoś na temat mojej córeczki zapraszam, zadajcie pytania , chętnie odpowiem. Przeszła bardzo wiele. Napiszę tylko tyle, że w chwili urodzenia dostała tylko 2 punkty.Pozdrawiam i czekam na pytania.
 
Witaj Pyzo w naszym wczesniakowym gronie. Na pewno wiele przeszlyscie ale najwazniejsze ze teraz wszystko jest w porzadku. Napisz nam cos wiecej o swojej coreczce. Jak dlugo byla w szpitalu???Napisz nam jak sie teraz mała rozwija?Czy jest grzeczna?Ile wazy?No i jak masz jakies zdjecia to tez prosimy o fotki
pozdrawiamy
 
Witam Was serdecznie. Jestem tu "nowa" i właśnie trafiłam na ten post. Ja urodziłam Synka w 30 tygodniu ciązy i ważył 1780 g. Niestety nie przeżył i to nie z powodu niskiej wagi tylko na wskutek zakażenia wewnątrzszpitalnego. Żył tylko i aż 19 dni.
Wydaje mi się że waga ponad kilogram u dziecka w 22 tygodniu ciązy mimo wszystko jest możliwa.Życzę powodzenia i wiele radości. Pozdrawiam cieplutko. Mama trzech aniołków :(
 
reklama
Bardzo mi przykro ze Twoje dzieci nie moga byc teraz z Toba. Ale na pewno czuwaja nad Toba i patrza na Ciebie z góry. Kiedys sie napewno uda.
Pozdrawiam
 
Do góry