reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w 24 tygodniu

Witajcie !!! jestem tu dlatego ponieważ siostra właśnie urodziła 17.06.2006r. maleństwo ma wagę 750g jest takie malutkie że jak zobaczyłam too dech mi zaparło. Córeczka siostry jest z 25 tyg stan jest barrrdzo zły. Leży w inkubatorze i sobie słodko śpi ponoć ma tam warunki jak u mamy w brzuszku. Oczywiście jest dużo łez sama nie potrafiłam się powstrzymać od płaczu. Martwię się o siostrę ażeby nie załamała się psychicznie ale nie wiem jak ją już pocieszać ani też co robić. Jutro kupię misia i postawię koło inkubatora.
Pozdrawiam gorąco
 
reklama
Przede wszystkim wspieraj siostre. Powtarzaj jej ze maly z tego wyjdzie, ze bedzie dobrze. Przeczytaj sobie o naszych wczesniaczkach na forum, a zwlaszcza historie malego Pawelka tez urodzonego w tym tygodniu i z podobna waga. Teraz jest slicznym i zdrowym chlopcem. Zajrzyj na watek Retinopatia.
Napisz w jakimstanie jest maly. Co mowia lekarze?
 
czesc. nie pozwól siostrze się załamać!!!! musi wierzysz ze wszystko dobrze się skończy.
poczytaj sobie o mojej Zuzi. też urodziła się w 25/26 tc. z wagą 700g teraz jest duża dziewczynką z wagą 6700g.
mozesz tez obejrzec fotki na www.zuzalka.bobasy.pl . pokazałam tam pokolei całe jej dotychczasowe zycie.
pokaz to swojej siostrze. to jej napewno pomoze. napewno na oddziale gdzie lezy maluszek jest tablica ze zdjeciami i opisami o innych wczesniaczkach. mnie taka tablica bardzo pomogła....
a skąd jestescie? wktórym szpitalu lezy maleństwo?
 
słyszałam też, tak się mówi, że dziewczynki są silniejsze. uwierzcie w to, to przetrwacie. Ja to w to mocno wierzyłam i prosze jak się Zuzałka postarała.

opowiedz coś więcej o dziewczynce. co mówią lekarze o jej stanie oprócz tego, ze jest zły. czy oprócz niskiej wagi cos jej dolega??

trzymamy kciuki z Zuzałką. napewno za trzy miesiące będziecie się cieszyc widokiem w jej własnym łózeczku.
 
Witaj Klaro ; z córeczką Twojej siostry napewno bedzie Ok. Nie martwcie się ,choć to łatwo powiedziec, wiemy co teraz przeżywacie , ale wkrótce bedzie to wspomnieniem :) . Przed Wami długa droga do domu ale wkońcu nadejdzie ten dzień. Jest tu wiele przykładów wczesniaków z tak niską wagą i są one teraz zdrowymi ,usmiechniętymi dziećmi , więc i Wy wierzcie w swoje szczęście. dziewczynki sa silniejsze i mała napewno przetrzyma ten trudny okres ,a później to juz bedzie z górki :)
Pozdrawiamy was bardzo serdecznie i mocno trzymamy kciuki za Maleńką.
Napisz jak ma na imię i oczywiście pozdrów od wszystkich wczesniakowych rodziców Mamę maleństwa.
 
Witajcie kochane ale właśnie siostra z mężem są w szpitalu i jeszcze nie mam wiadomości oprócz tego że wyjechali jak stali bo zadzwonili ze szpitala że stan jest agonalny. Nie wiem co pisać może to że wierzę jeszcze w cud nie dopuszczam myśli że Aurelka może nas opuścić.
 
w jakim mieście jest ten szpital??

lekarze często mówią ze jest gorzej niz jest w zeczywistosci, więc mam nadzieje ze tak jest i tym razem....

trzymamy wszyscy mocno kciuki... nie wolno tracić nadzieji!!!!
 
Teraz mogę tylko siostrę wspierać o 14:00 potwierdzono zgon brak mi słów dziiewczyny życzę wam dużo zdrówka i waszym pociechą
 
reklama
Klaro , bardzo to smutne   :( ,nie ma słów pocieszenia po stracie maleństwa  :( .
Łączymy sie w smutku i bólu z Wami  :( .
Tym bardziej doceniamy to,że mieliśmy niesamowite szczęście ,którego Wam niestety brakło :( .
 
Do góry