reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

dziewczyny wcale nie musicie kupować tych pieluszek z wycięciem na pępuszek, ja kupiłam kilka paczek 1-nek i sprawdzają się rewelacyjnie, są małe i krótkie więc nie sięgają pępuszka, a po za tym w szpitalu je wywijają, więc nie ma żadnego problemu...
ja polecam PAMPERSY jak są w Lidlu w promocji to kosztują 39 zł :) wtedy kupuję po kilka paczek ;) w wg mnie są najlepsze...
 
reklama
anka_82 dziękuję za słowa otuchy :tak::**
jakoś dam radę skoro mam ustawowo zagwarantowane ubezpieczenie to będę się upierać i nie dam się!Tylko, że nie marzy mi się użerać w szpitalu z nikim.. ale może nie będzie tak źle.To już na dniach będziesz rodzić kochana:-) fajniutko.
Powodzenia i zdrówka dla Ciebie i maluszka.
Napisz nam później jak będziesz miała możliwość relację z pobytu w szpitalu :*

Future
udanego wyjazdu i pięknej pogody bo o to naprawdę ciężko :eek:
 
aga_80 te pampersy z wycięciem kupiłam z czystej ciekawości, poprzednio też używałam tylko pampersów i obcinałam zagłębienie
a w Lidlu są najtańsze nawet bez promocji
nieraz też są tanie w netto

już zaczynam coraz częściej myśleć o porodzie.... i w związku z tym mam nocne koszmary:wściekła/y:
 
Wiktorek to piekne imie, teraz chodzi ono za mna.

Future M mam nadzieje ze pogoda Wam dopisze.Bo w Gw zapowiadaja znow deszcze :-(

Anka_82 piszesz ze mozesz juz rodzic, na kiedy masz dokladny termin? bo nie moge sie dogrzebac w archiwum.

Kurcze, tak czytam Wasze opinie na temat Huggisow i widze ze malo ktora z Was je poleca. A bylam przekonana ze to na nich bede jechac... O tych w z Biedronki slysze pierszy raz.Jak cenowo one wygladaja??
 
Mammi :) Pieluszki z Biedronki kosztują 27 zł. Wiele osób je poleca, także musi coś w tym być. Osobiście mam "mały" zapas pampersów i huggisów ale jak już mi się skończą to z pewnością wypróbuje biedronkowe Dada.
Termin mam na 9 sierpnia :-)
 
terminy Was gonią, pewnie się nie możecie doczekać, ja jeszcze do listopada muszę przetrwać a to jeszcze tyle czasu. próbuje sobie czas zapełnić robieniem wyprawki dla maluszka, ale nie jest to takie łatwe,tyle w sklepach rzeczy że nie wiadomo na co sie zdecydować, mój mąż ma lepszą w tym wprawę, bardziej zdecydowany jest:)
 
Anka no to rzeczywiście już na ostatnich nogach jesteś :))
Co do pieluszek Dada to nie wychodzą one wcale tak tanio i jak dobrze się trafi na promocję Pampersów to są w podobnej cenie za sztukę. Ja używałam pieluszek Dada jak Łukasz był mały i powiem, że były naprawdę dobre, ale jak na razie nie mogę się przemóc do kupienia ich...

Aneczka powiem Ci, że nie ma co szaleć z wyprawką, postaw naprawdę na niezbędne minimum...bo i tak później połowa rzeczy jest nieprzydatna...takie jest moje zdanie :)


Miłego weekendu :)
My idziemy na działkę zrywać gruszki :tak:
 
My używamy pampersów i dady na zmianę. Pampki są dla nas lepsze, bo są bardziej miękkie, ale dady też się sprawdzają. Cenowo, tak jak Kasiulem pisze, jest podobnie, bo dada 2 wychodzi po 44 gr sztuka, a pampersy 2 zależy od promocji, ale coś ponad 50-57 gr (to tak z moich obliczeń). Dziennie zużywany ok. 10 pieluszek.

U nas zaczął się ból brzuszka. Codziennie po kąpieli synek zaczyna płakać, pręży się, napina i trwa to ok. 2,5 h. Serce mi pęka, bo nie wiem, co robić. Mamy krople Bobotic (składem przypominają sab simplex), ale nie bardzo pomagają. Masujemy, nosimy, kładziemy na brzuszek ... wszystkie metody behawioralne wypróbowane i nic. Myślę, żeby mu podać herbatkę z kopru. Może macie jakieś metody... proszę o rady! Próbowałyście espumisan?

Ja dziś z samymi pytaniami... w co ubierać 3-tygodniowego maluszka na dwór w takie upały? czy mogą być same rampersy?

co do wyprawki... to mój Franek urodził się 57 długi i ważył 3870 i niektóre ubranka na 56 w ogóle nam się nie przydały, założyłam raz albo wcale.

Miłego dnia!
 
reklama
Do góry