reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

katarinka suuuuper wygladas. dawaj wiecej!!!!!!!
mamo franusia dzieki, moze ma poczucie humoru ale jak butla nie jest na czas to aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ratujcie.

wlasnie wrocilam z gorzowa, ale ukrop sie zrobil. na dworze jakby wieje, i całkiem jest przyjemnie, ale w samochodzie mozna skisnąć ;)
 
reklama
dziewczynki na jutro mam skierowanie do szpitala na patologię :-( nie spodziewałam się tego..
powiedziałam lekarzowi, że odszedł mi ten czop. Zbadał mnie i stwierdził, że rozwarcie jest tylko na opuszek palca.. Cokolwiek to znaczy..
Wypisał skierowanie do szpitala. A ja po tym badaniu ciągle plamię na brązowo.
Jedno jest pewne.. gdy wrócę mój synuś już będzie ze mną. Tylko to mnie pociesza.
Całuski kochane
3majcie kciuki
 
aniołku trzymamy kciuki, nie martw się, na patologi bardzo przyjemnie się leży (położne są fajne, bynajmniej większość) najgorsze to jest ta bezczynność, i że z dala od bliskich, myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze, juz Ci bliżej niż dalej:)
 
Hej Dziewczyny!!
Wybaczcie matce pracującej, że tak z doskoku pisze, ale po całym dniu przy komputerze naprawdę nie mam już oczu!! Do tego sztuczne oświetlenie!! Masakra!

Future śliczne zdjęcie :)) Najzabawniejsze to z języczkiem :) Alunia tak samo wystawia i się cieszy :)
Co do morza to ja je też uwielbiam i to o każdej porze roku, i też mogłabym tam mieszkać :)

Gaja duuużżooo buziaczków dla Wiktorka :*** 5 miesięcy!!! Ehh...nie będę już po raz kolejny pisać jak ten czas leci...

Katarinka jaka z ciebie zgrabna mamuśka :)) Pozazdrościć figury :)) Nic dziwnego, że chwalili Cię na weselu :))

Aniołek trzymaj się kochana!!! Jestem z tobą myślami :)) Najważniejsze, że już możesz odliczać godziny do powitania synka :)))
Aaaaa!!!! Ja też 07.09. poszłam do szpitala, a Łukasz urodził się 09.09 :-D

Kochane Alunia czuje się już dobrze , po trzydniówce ślad wszelki zaginął (dziękuję za pamięć :)), w żłobku jest po prostu niesamowita :)) idzie z uśmiechem do Pani, siedzi, prawie raczkuje... a co więcej łapie co da radę i WSTAJE!! Agentka :)
Ale zęby nadal męczą, a Ala męczy cycusie, bo jak w nocy ją bolą dziąsełka to tylko cycu może ukoić!!!

A przed Matką Polką pierwsza samodzielna wyprawa :) w sobotę mamy regionalną imprezę integracyjną, która ma przeciągnąć się do niedzieli (ale ja aż tak nie zaszaleję :)). Dyro powiedział, że szkoła przetrwania to nic w porównaniu do tego jakie nam naszykował niespodzianki...ciekawe, ale już się cieszę, może stosunki międzyludzkie w pracy wrócą do normy :)
 
aniołku Trzymaj się cieplutko!!! Jejciu to już!!!:-) Oby wszystko poszło gładko i szybciutko! Czekam na relacje.;-)

Dzięki dziwczyny za miłe słowa!:-)

Dzisiaj byłam z moją mamą na zakupach i dokupiłyśmy różową wanienkę ze stelażem, prześcieradła, ceratkę na materac i pościel. Cholernie to drogie, ale już jestem o kolejne rzeczy do przodu. :-)
 
Oh nie bylo mnie pare dni i zaleglosci mam.

Aga 80 to teraz jeden za drugim zabkiem ida.Chwila moment i Lenka sama zaraz bedzie gryzc wzystko

Future, Helenka ma piekne, niebieskie oczka.Wyglada jak z reklamy;-)

Kasiulem, no widzisz...teraz to bedzie tylko coraz lepiej w pracy! Takie wyjazdy integracycjne, naprawde zblizaja i integruja pracownikow.A i Ty na chwile oderwiesz sie od wszystkiego

Aniołek trzymam kciuki:) mam nadzieje ze Twoj nastepny wpis na forum bedzie brzmiał: Dziewczyny urodzilam!!!

Katarinka - zakupy pelna para u Ciebie!

Mi brakuje wlasnie jeszcze wanienki, termometru i bede mila full wypas:-D a tak wogole to chodze juz poddenerwowana, tak bardzo nie moge sie doczekac.Bylam u lekarza i to byla juz ostatnia wizyta(!), chyba zeby sie przedluzalo,i maly nie chcial przyjsc na swiat, to mam przyjsc po skierowanie do szpitala. Weszlam tez na wage...i 15 kg.do przodu.mam nadzieje ze szybko zrzuce
 
reklama
Do góry