reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

FutureMummy masz termin dzien po mnie i mowisz ze masz jeszcze czas?:p Ja juz mam caly pokoj dla dziecka przygotowany ..stoi lozeczko..mebelki ...wozek ..nawet ciuszki poukladalam w szafkach. Pokoj dopiescilam w kazdym calu. Nawet wlacznik swiatla jest w stylu dzieciecym (owieczka ;-] ). Straszna ze mnie panikara wiec musialam wszystko wczesniej przygotowac zeby czuc sie pewniej. ;P
Wozek odkupilam od znajomego za 250 zl. W ogole nie jest zniszczony i wszystko mozna wyprac.
 
reklama
Kochane tam z boku tego sklepu Manhattan na Manhattanie :) jest uliczka i tam ponoc juz latwo trafic.

FutureMummy pokaz linka jaki wozek sobie upatrzylas, ja szukalam na allegro tego co w nilago widzialam, ale nieskutecznie.


musze leciec do tego sklepu bede tam jutro ;)

wozek to taki:
Wózek IMPLAST BOLDER 3 (1406672122) - Aukcje internetowe Allegro

Implast Bolder SD fotelik adaptery Gratis KIELCE (1388471232) - Aukcje internetowe Allegro

WÓZEK IMPLAST BOLDER 3 (1406623255) - Aukcje internetowe Allegro
 
FutureMummy masz termin dzien po mnie i mowisz ze masz jeszcze czas?:p Ja juz mam caly pokoj dla dziecka przygotowany ..stoi lozeczko..mebelki ...wozek ..nawet ciuszki poukladalam w szafkach. Pokoj dopiescilam w kazdym calu. Nawet wlacznik swiatla jest w stylu dzieciecym (owieczka ;-] ). Straszna ze mnie panikara wiec musialam wszystko wczesniej przygotowac zeby czuc sie pewniej. ;P
Wozek odkupilam od znajomego za 250 zl. W ogole nie jest zniszczony i wszystko mozna wyprac.


nie no tak tylko mowie, cala wyprawka czeka, ciuszki w kolorze cukierkowym, wczoraj bylismy w ikei i mamy mebelki, teraz tylko malowanie, wykladzina i skadamy mebelki. zostal wozek i lozeczko... ;)
 
FutureMummy A na jaki kolor malujesz pokoj? Ja pomalowalam na zielony i przykleilam jakies motylki, biedronki i takie tam.
Zastanawiam sie tez nad zyrandolem. Czy zawiesic taka kule papierowa pomaranczowa czy kupic w castoramie jakis ksiezyc czy samolot.
 
Czesc dwupaki :)

Wiecie co ja mam peirwszy termin na 13 marca i brakuje mi lozeczka, poscieli, kosmetykow, wozka, ciuszki mam, ale ciagle kupuje cos nowego bo nie moge sie oprzec ;) Nie piore ich jeszcze,bo czeka nas remont pokoju moze sie uda w tym miesiacu, my kladziemy tapete.

futuremummy jak juz odwiedzisz ten komis to prosze daj znac, czy jest cos ciekawego i czy warto jechac, bo ze staszica mi sie nie chce :p

a wozek taki upatrzelismy, SWEETY SPRINT PLUS 3w1+G+S+FOTELIK+FOLIA+TORB+WYS (1398249336) - Aukcje internetowe Allegro kolor olivkowo-szary mi sie podoba, co myslicie? Mi sie wasze podobaja, ale ja niestety niska jestem i wiem, ze do tego tez trzeba dopasowac wozek, poniewaz w poprzedniej ciazy mialam za duzy i za ciezki wozek jak dla mnie
 
Witajcie dziewczyny! Ja też rodzę koniec marca początek kwietnia termin na 02.04. i też mam problem czy rodzić w Gorzowie czy nie....tylko że moje obawy rodzą się stąd że ja już uczestniczyłam przy porodzie (jako osoba towarzysząca) i przyznam szczerze, że mam mieszane uczucia co do Gorzowa...czytałam o Międzyrzeczu (szpital ma pozytywną wysoką opinię/ocenę Organizacji Rodzić po Ludzku), co dla mnie jest ważne...bo poród na gorzowskiej porodówce jest daleki od ideału (my spotkałyśmy się z wrednymi położnymi). Jedyne co przemawia na korzyść Gorzowa to dobry sprzęt dla noworodków (w razie jakby coś się działo) i tylko nad tym się zastanawiam...bo w razie co mogą od razu pomóc dzidzi....
 
FutureMummy A na jaki kolor malujesz pokoj? Ja pomalowalam na zielony i przykleilam jakies motylki, biedronki i takie tam.
Zastanawiam sie tez nad zyrandolem. Czy zawiesic taka kule papierowa pomaranczowa czy kupic w castoramie jakis ksiezyc czy samolot.

ja maluję dwie sciany na czerwien, a dwie na taiki jasny popielaty, brudny róż, ale ja mam fisia na różowy. ale jeszcze nie wybrałam farb, chce jechac w weekend, wiec moze cos wybiore innego w sumie. i tez chce naklejki kupic, ja mam mały zyrandol w gwiazki, i jeszcze rozowa lampke w kształcie misia.
 
Czesc dwupaki :)

Wiecie co ja mam peirwszy termin na 13 marca i brakuje mi lozeczka, poscieli, kosmetykow, wozka, ciuszki mam, ale ciagle kupuje cos nowego bo nie moge sie oprzec ;) Nie piore ich jeszcze,bo czeka nas remont pokoju moze sie uda w tym miesiacu, my kladziemy tapete.

futuremummy jak juz odwiedzisz ten komis to prosze daj znac, czy jest cos ciekawego i czy warto jechac, bo ze staszica mi sie nie chce :p


a wozek taki upatrzelismy, SWEETY SPRINT PLUS 3w1+G+S+FOTELIK+FOLIA+TORB+WYS (1398249336) - Aukcje internetowe Allegro kolor olivkowo-szary mi sie podoba, co myslicie? Mi sie wasze podobaja, ale ja niestety niska jestem i wiem, ze do tego tez trzeba dopasowac wozek, poniewaz w poprzedniej ciazy mialam za duzy i za ciezki wozek jak dla mnie


hej! nie bylam w tym komisie, moze dzis sie uda, chociaz powinnam lezec, bo mam bole, a lekarz mowi, ze to juz delikatne skurcze, których być nie powinno.
a wozek bardzo mi sie podoba, ja co w tym stylu chce.
 
reklama
Ja też mam daleko do komisu. Może jakby była pogoda inna to bym się wybrała, a tak to nie chce mi się nigdzie ruszac..
Future- uważaj na siebie i odpoczywaj, w końcu fasolka najważniejsza!
Przesyłam buziaki i miłego dnia! :-)
 
Do góry