reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

mgd no my też tam kupujemy męzowskie spodnie , koszulki i koszule, ale trzeba dobrze wybierac koszulki bo nie wszystkie sa dobrej jakosci :)
 
reklama
mgd, no wlasnie, mam wrazenie, ze te ciuchy z C&A to takie raczej kiepskiej jakosci sa. Mam kilka rzeczy z tej firmy, ale po kilku praniach to szkoda gadac, co sie z nimi dzieje.
I na pewno juz nie kupie tam zadnego sweterka dzieciecego, po 2 praniach wyglada, jak z d... krowy wyciagniety (jak mowi moj slubny).
mam wrazenie, ze ciuszki dzieciece sa dosc dobrej jakosci i w miare niedrogie w firmy friendz, ja zawsze z niej sweterki kupuje.

a najpiekniejsze dla dzieci sa z firmy ducky beau.. to jest cudo swiata.. ale nigdy ich nie kupuje, bo cena body przekracza cene dobrej jakosci samochodu... nie no, zarcik, ale sa naprawde drogie. Lila dostala od sasiadki jedna bluzeczke, uwielbiam ja.

fajna jest tez firma mim-pi, tylko to tez z tej troche wyzszej polki cenowej.

A, lubie tez bardzo (dla siebie) firme Desigual, musze sie wybrac, jak beda wyprzedaze. zupelnie odjechane ciuchy :)
 
Sencilla gdy sobie wymyśliłam że zmienię prace to miałam pracować w tym sklepie bo przeszłam już wszystkie rozmowy ale ostatecznie zrezygnowałam na jakiś czas z kilku powodów, tak to jakieś extra zniżki i bony by się zaraz znalazły hehe może za rok czy dwa znów mnie najdzie:)

A znów mój M. to sam sobie wszystko kupuje a ja chociaż to mam z głowy:-)
I byłam dziś w centrum i oczywiście skleroza i do c&a zapomniałam że zniżki już są, yhh mam nadzieję że po ciąży skleroza minie:-D A czy wy też miałyście w tym pudełku felicitas co się w etosie odbiera piwo?bo ja to w lekkim szoku byłam hehe
 
Dziewczyny Astrid juz urodzila, nie wiem dokladnie o ktorej ale mysle ze jakos do godziny temu :) Czyli oficjalnie powitajmy Maje na swiecie :-D:tak:
 
brawo, Astrid! hurra! Az sie wzruszylam..
Witaj Majeczko na swiecie! wsrod malych forumiątek :)

The Hague, alez tY dziewczyno masz wtyki? skad wiesz, ze urodzila?
 
reklama
Do góry