reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

reklama
malo jeszcze o mnie wiecie :D ja w domu tez mam magiczna kule, z ktorej docieraja do mnie rozne informacje :D to co jeszcze chcecie wiedziec? hahahahahah :-p
 
Ja nie lubie ciuchów z Hemy, za to chętnie poluje na promocje własnie w C&A i w Takko.
Z C&A mam kilka ciuszkól i nie uważam, by były gorszej jakości. Mam 2 sweterki które kupowałam lata temu (ze 4) i jakos nie mogę ich "dotrzeć":-D Często próbuję znależć promocje tylu 2 szt za niższa cenę. Wtedy zabieram ze soba córkę i pytam czy jej sie to podoba. I kupujemy obie dla siebie - w innym kolorze i rozmiarze:-D
Moj syn za to upatrzył sobie Takko - spodnie, t-shirt, koszula i bluza - cały komplet sobie wypatrzył i mama musiala kupić:rofl2::rofl2:

Fajnie że Astrid już urodziła.
GRATULACJE!!!!
Ciekawe kto teraz następny - Bernadetka, ja, MGD???:rofl2::rofl2:
 
tak Sencilla, desigual :)
TheHague ty to masz wtyki heheh ale super, można oficjalnie powitać Majkę na świecie:-) aż mi się łezka w oku zakręciła:-)
No a teraz mamy kilka w podobnych terminach więc ciekawe czyje maleństwo jako pierwsze zechce poznać forumowe ciotki
 
oj tam wtyki, nie przesadzajcie :D z jednymi osobami z forum polubilam sie bardziej, z innymi mniej, dlatego od niektorych pewne info mam a od niektorych nie :D no i tak to wyglada :)
 
Hahaha The Hague, ale sie usmialam :D

Ale dobrze wiedziec, ze Astrid juz ma swoja kochana istotke przy sobie :)

A ja tu sie jak zwykle pojawiam wieczorna pora, jutro mam spotkanie z polozna to sie jej troche poskarze, bo od wczoraj wieczorem mam wrazenie , ze mnie troche brzuszek pobolewa, nie wiem czemu , nie mialam tak wczesniej. Zastanawiam sie czy to nie jest efekt dalszego naciagania sie macicy czy co
:crazy: jeszcze wczoraj jak sie obracalam na drugi bok to mnie tak zabolalo ,ze musialam przeczekac chyba z minutke zeby przestalo...

tez tak mialyscie moze ?
 
No a teraz mamy kilka w podobnych terminach więc ciekawe czyje maleństwo jako pierwsze zechce poznać forumowe ciotki
Ja się generalnie czuję tak, jakbym miala rodzić w kazdej chwili - co chwila twardy brzuch, no i ten ból spojenia jakby mała główkę już wypychala... Nie umiem siedziec z nogami złączonymi....
Chociaż może byc i tak, że przetrzymam do terminu (11 lipca) a może nawet i po....;-)

Ayni - taki ból jakby ci ktos jajnik wykręcał??? To u mnie niemal norma. I podobno tak ma być:tak:
 
reklama
Do góry