reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w MSWiA na Galla

Forget-me-not

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Lipiec 2009
Postów
728
Witajcie, szukam dla siebie szpitala. Zastanawiałam się do tej pory nad Ujastkiem i Żeromskim, ale najwięcej pozytywnych wypowiedzi znalazłam na temat szpitala MSWiA.

Czy któraś z Was tam rodziła, albo spotkała się z opiniami z pierwszej ręki?

Dodam, że nie szukam szpitala w którym ja bede miała super warunki, ale szpitala, który da najlepszą opiekę mojemu dziecku (więc nie chodzi mi o ocenę sal itp.)
 
reklama
To jeśli chodzi o opiekę, to dobrze trafiłaś. Warunki takie sobie, przynajmniej tak było 2,5 roku temu, ale wspaniały personel, ten na który trafiłam, ale inni też podobno są OK. Oddział bardzo kameralny, personel przyjazny pacjentowi. Poza tym niewiele ci mogę powiedzieć, bo na porodówce spedziłam tylko 4 godziny, ale drugie też tam chyba się zdecyduje rodzić.
 
Witam,
mam pytanie odnosnie porodu w tym szpitalu.
Jak jest z przyjęciem-czy nie robią zadnego problemu?( nie mam lekarza z tego szpitala)
Czy poród rodzinny, znieczulenie sa płatne?
Czy mozna wybrac połozna za opłata?
 
Co do znieczulenia, to można się nie doczekać anastezjologa, który może być akurat zajęty i wczesniej urodzić, ja miałam w tym szpitalu ostatnio niestety zabieg, ale z racji tego, że nieplanowany, czekałam na anastezjologa jakieś 3 godziny, wię co po niektóra dziewczyna w takim czasie zdąży urodzić.
Tak jak wczesniej pisałam, ja na porodówce przed urodzeniem synka spedziłam niecałą godzinkę, więc niewiele mogę powiedzieć, jedynie to, ze jak chciałam przeć w pozycji półsiedzącej a nie leżącej, to mi połozna cos tam popodkladała pod plecy i nie robiła z tego problemów. Pomimo tego, że rodziłam na zwyklej sali (nie zdążyli mnie przenieść do sali porodów rodzinnych), mąz był ze mną cały czas. Jak przyjechałam w nocy do szpitala to nikt nie pytał się o mojego lekarza prowadzącego, choć akurat był z tego szpitala. A opieka nam maluszkiem i poloznicami po porodzie była dobra.Nikt nie robił łaski, że mi pomagał, albo pomagał przy dziecku, w pierwszym dniu jak nie mogłam się ruszać, pielegniarka bez problemu przenosiła mi dziecko do karmienia z jednej strony na drugą, przewijała, ja tylko je karmiłam. Na noc mogłam oddać, żeby odpocząć.
Jeśli masz czas wybierz się najlepiej tam na spotkania przedporodowe w ramach Szkoły Rodzenia, poznasz trochę personelu, ordynatora, zwiedzisz oddział.
 
Czy któraś z Was wie może jak to jest z tym porodem rodzinnym w MSWiA? bo na str int. piszą, że jak się chodzi do szkoły rodzenia to poród rodzinny jest bezpłatny.
Dzięki za odpowiedź
 
reklama
witajcie!
tydzień temu urodziłam tam córeczkę , moge ze 100% pewnościa polecic ten szpital.
Jestem super zadowolona z samego porodu jak i opieki po porodowej, swietne położne, lekarze i cały personel.
Nie wiem jak wygladaja formalności z rodzinnym , bo rodziłam sama.Ale tak słyszałam ,że jest bezpłatny dla tych dziewczyn ze szkoły.
Ogólnie oddział bardzo mały i przyjemny.
Czysciutko i dobre jedzonko.
Położne pomagają we wszystkim , w karmieniu, przewijaniu, można też dzieci zostawiać na sali noworodków.
Oczywiście hotel to nie jest , sale sa 4 osobowe , ale jak nie ma jakiegos wysypu dzieciaków to na sali kłada po 1 osobie lub po dwie.
Jesli macie jakis pytania to chetnie odpowiem.
Pozdrawiam
 
Do góry