reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Narutowicza

awersja: wiesz co ja nie dam z siebie robić głupka i niestety albo stety zabieram ze sobą do szpitala wydrukowane z ich strony m.in. to: W Oddziale odbywają się porody tradycyjne i porody rodzinne oraz cięcia cesarskie. Wykonywane są bezpłatne znieczulenia przewodowe przy porodzie fizjologicznym oraz do cięcia cesarskiego.
bo nie będą mnie zbywać tekstami ze za wcześnie a potem za poźno bo im sie nie cche anstezjologa wezwać
oczywiście jakby z porodem było coś nie tak sie sie odzywac nie bede, ale bez zartów ze ktoś bedzie ze mnie durnia robił
 
reklama
To się tak łatwo mówi. Ja z tych pyskatych jestem, ale wierz mi, że teraz przy końcu ciąży to już mi nic z tego wyszczekania nie zostało i obawiam się, że przy porodzie to tym bardziej nie będę w stanie walczyć o swoje.
No nic. Zobaczymy, jak będzie.
Najgorsze, że ciężko dostać rzetelną odpowiedź, jak to jest z tym zzo i innymi uśmierzaczami typu dolargan- czy mają więcej zalet czy wad.
Co lekarz to opinia.
Jakoś cicho w tym temacie. Szkoda, bo podpytanie mamusiek o wrażenia, które już rodziły, mnie trochę uspokaja.
W innych tematach nie trudno dostać odpowiedź - np. w wątku o Ujastku, czy o Żeromskim.
Ciekawe z czego to wynika...
Czy tak mało babeczek rodzić w Narutowiczu? Czy po prostu mają taką traumę, że nawet nie chcą się tym dzielić na forum.... :no:

Ja wybieram się albo do Narutowicza albo do Żeromskiego.
Jeśli będę rodzić w Narutowiczu, to obiecuję, że opiszę jak było i postaram się odpowiedzieć na pytania.
 
Ostatnia edycja:
awersja, rzeczywiscie kiepsko z info o zzo.. Ja do tej pory sledzilam watek o Ujastku, ale widze ze wiekszosc tam rodzi przez cc i malo jest relacji z porodow sn. Tu z kolei malo jeszcze aktualnych wpisow. Mam nadzieje ze Twoje obawy sa niepotrzebne w kwestii zzo.. Do tej pory bylam pewna ze bede rodzic na Ujastku (termin mam na 27.09) ale po tym jak odwiedzilam ostatnio Narutowicza i oprowadzila mnie polozna oddzialowa, to chyba zdecyduje sie na Narutowicza.
Dziewczyny, ktore tam rodzily - popieram prosbe - napiszcie chocby oglednie wrazenia :-) bedziemy wdzieczne!
p.s. A wiecie moze czy przy porodzie do wody mozna miec zzo??
 
dziewczyny jak urodzicie to dajcie znac koniecznie :) na innych forach niestety też cisza na ten temat ;/
położna która była kiedyś na zastepstwo w rejestracji u mojego lekarza mówiła, ze rodziła tam 2 lata temu tak jak ja i był rzeczywiście problem ze znieczuleniem, a drugie dziecko niedawno urodziła juz po remoncie i po zmianach i podobno teraz nie ma juz tego problemu..
ale czy trzeba mieć szczescie zeby był anestezjolog czy co to nie wiem.. ;/
pewnie po prostu trzeba walczyć o swoje
a polecam wam przeczytanie karty praw rodzącej kobiety i walczcie o swoje, bo chyba w polsce nadal to znieczulenie to jakiś rarytas skoro tak go dawać nie chca ;/
 
Od wczoraj wieczorem leze na patologii w Narutowiczu, tak wiec rodzic tez na pewno bede tu. Jak bedzie po, to zdam relacje, a poki co moge tylko powiedziec, ze oddzial gin-poloz naprawde robi dobre wrazenie po remoncie. Nie ma wielkiego oblozenia pacjentek, personel mily, lazienki czyste z papierem toaletowym, mydlem i recznikami jednorazowymi. Spodziewalam sie gorszych warunkow.
 
Ostatnia edycja:
awersja, czy to oznacza ze bedziesz miec cc czy to nie jest jednoznaczne z lezeniem na patologii?? Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze! na kiedy masz termin?
 
Ponawiam pytanie o wrazenia ogolene po porodzie SN w Narutowiczu. Jak wyglada opieka w czasie porodu i poporodowa?

Oraz: wiecie czym szczepione jest dziecko na WZW B? Nazwa szczepionki?
a takze czy matka jest pytana o to czy wyraza (badz nie wyraza) zgody na szczepienie dziecka w szpitalu?
moze ktoras z mam nie szczepila dziecka w szpitalu i jak byla traktowana z tego faktu?
 
Zagladam tu prawie codziennie ale niestety cisza.. Ja bede mogla cos powiedziec byc moze za kilka dni. Jestem 5 dzien po terminie i czekamy az sie maluszek zdecyduje.. :)
 
reklama
Do góry