reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w prywatnej klinice

Agusik80

Aktywna w BB
Dołączył(a)
15 Luty 2017
Postów
80
Witam. Chciała bym zapytać mamy które rodziły w prywatnych klinikach jak to wszystko przebiega , czy są zadowolone z opieki nad sobą i maluszkiem?
 
reklama
Ja rodziłam i w prywatnej i w państwowym szpitalu.
Jedynym mankamentem prywatnej jest brak profesjonalnej opieki neonatologicznej. Poza tym same plusy.
A co masz na myśli pytając: "Jak to wszystko przebiega?"
 
Ja rodziłam i w prywatnej i w państwowym szpitalu.
Jedynym mankamentem prywatnej jest brak profesjonalnej opieki neonatologicznej. Poza tym same plusy.
A co masz na myśli pytając: "Jak to wszystko przebiega?"
jestem po 2 cc w państwowym szpitalu, pierwsza była ok, z druga było gorzej. Teraz też będzie cc i chciała bym mieć dobrą opiekę w czasie cc i po cc.
A jeśli mogę zapytać w której klinice rodziłaś?
 
Miałam cc w prywatnej klinice, a w szpitalu rodziłam sn.
I chyba bardzo bym się obawiała cesarki w szpitalu państwowym, bo widziałam jak niektórym kobietom było ciężko, a położne nie były skore do pomocy. Ale zapewne można trafić na "ludzkie" traktowanie Ja po porodzie naturalnym nie narzekałam na opiekę, ale być może inaczej mnie wówczas traktowano ze względu na przedwczesny poród. Od innych kobiet słyszałam różne opinie... Ale to wszystko zależy od tego czego się oczekuje.
Nie wiem gdzie zamierzasz rodzić, ale pamiętaj, że nie wszystkie kliniki mają dobre oddziały neonatologiczne i to że dobrze się Tobą zajmą nie oznacza, że dziecko będzie równie bezpieczne.
 
Ja miałam poród przez cc w prywatnej klinice. Niestety nie mam porównania bo była to moja pierwsza ciąża. Ogólnie bardzo polecam!
 
Jestem z Kielc ale to nie ma znaczenia, interinteresują mnie kliniki gdzie są oddziały neonatologiczne bo to też jest bezpieczeństwo dla dziecka.
 
reklama
Ja miałam poród przez cc w prywatnej klinice. Niestety nie mam porównania bo była to moja pierwsza ciąża. Ogólnie bardzo polecam!
Ewciiik mogła byś powiedzieć w której klinice rodziłaś? Czy jest możliwość aby tata był przy cc i czy jest możliwe aby np w nocy był z nami?
 
reklama
Do góry