reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Swissmed

ola_c2

Sierpniowa mama'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
11 Grudzień 2005
Postów
314
Miasto
Gdańsk
Czy któraś z Was słyszała o porodach w szpitalu Swissmed? Ciekawa jestem jakie mają tam warunki, opiekę no i ceny...
 
reklama
Słyszałam o Swissmed tylko tyle, że dostają dobre rekomendacje w rankingach szpitali w kraju, mają swoje pariery wystawione na giełdzie i kurs zakończył się dziś 2,91 ;D
 
Pewnie, że w Polsce, mają parę klinik i przychodni w całej Polsce, mnie interesuje Gdańsk :)
 
Jestem z grudniowek i rodzilam w prywatnej klinice (w Warszawie). Nigdy nigdzie indziej bym nie chciala rodzic. Bylo super pod kazdym wzgledem! Luksus, przemila i fachowa opieka, nastroj na sali porodowej, przygaszone swiatla, muzyczka nastrojowa....POLECAM!!!
To nie byl Swissmed, a Centrum Medyczne Damiana. ALe mysle ze pewnie warunki porownywalne. Jezeli kogos stac - nalezy brac w ciemno!!!!

pozdrawiam
Paulina
 
Za taką kosmiczną cenę można by oczekiwać super obsługi, tymczasem np. dr Birkholzowi czasem mylą się szpitale i zachowuje się tak jakby był w państwowym.
Starsze położne są może i kompetentne i doświadczone ale traktują pacjentki tak obojętnie i bezosobowo.
Młodsze położne z reguły starają się być miłe ale zdarzają się wyjątki - uważajcie zwłaszcza na rudą, krótko obciętą z pieprzykiem, która wydziera się na pacjentki, robi wielką łaskę, obiecuje coś zrobić a potem kłamie w żywe oczy i udaje idiotkę, że nic o tym nie wie.

Poza tym mąż twierdzi, że po cięciu krocza zszyli mnie krzywo jak żołnierza na polu bitwy i mimo że rodziliśmy razem i od razu po porodzie podaliśmy jak się dziecko będzie nazywać to nie chcieli wpisać w książeczke zdrowia naszemu synkowi nazwiska męża tylko wymyślali jakieś bzdury, nawet jak w końcu przynieśliśmy akt urodzenia to w/w położna, chyba z jakiegoś Pcimia Dolnego przyjechała, zaczęła się wydzierać, że niemożliwe jest żeby dziecko w tym szpitalu miało nazwisko ojca.

Mąż tak się tym zdenerwował, że umówił się już z prawnikiem.

Ogólnie bardzo nieprzyjemnie się nam skończył pobyt w szpitalu Swissmedu bo nie dość, że przy zdejmowaniu szwów o jednym zapomnieli to naszemu synkowi nie wyszły badania słuchu i bardzo się tym martwimy.
 
Inez2002 ja akurat na temat tego szpitala nic niewiem choc tez rodziłam w prywatnej klinice i sobie akurat chwale ale odnosnie badan słuchu to sie nie przejmuj nam tez odrazu po urodzeniu nie wyszły te badania, powtorzyli je chyba 2 dni pozniej i wszytsko wyszło ok.;-):-)
 
Ja chce rodzic w swissmed w grudniu przez cc... Dzisiaj ide tam na zajęcia z pielęgnacji dziecka w szkole rodzenia i przy okazji obejżec oddział... Prowadze tam moją ciąże od początku i raczej jestem zadowolona zarówno z lekarzy i pielęgniarek...:-) kiedyś czakałm na wizyte o 11.00 a o 11.02 nie było jeszce lakarza to pani z recepcji podeszła do mnie i wręcz przepraszała za tą sytuacje...:baffled: oczewiście lekarz zaraz przyszedł... moim zdaniem jeżeli chodzi o podejście do pacjenta to nie ma porównania ze szpitalami państwowymi np. zaspa czy kliniczna gdzie trzeba krzyczec zeby ktoś łaskawie odpowiedział na zadane pytanie...
na razie moge tylko opisac moje odczucia z wizyt kontrolnych....:sorry:moze po porodzie napisze coś wiecej..


67a49950e7.png
[/URL][/IMG]
 
reklama
teraz porod w swissmedzie (gdansk)kosztuje 5tys-cesarka, fizjologiczny zas 4tys zl. pierwsze dziecko rodzilam w swissmedzie i przecietnie porod jak porod bolacy trzeba przezyc... 2 dziecko rodzilam w szpitalu w wejherowie i szczerze powiedziawszy jestem zadowolona bardziej niz z prywatnego. Opieka SWIETNA!! mialam porod rodzinny dostalam znieczulenie(darmowe) oplata wynosila chyba cos ok 250zl za rodzinny a ze chodzilam do szkoly rodzenia chyba 120zl(pieniazki idz na fundacje dla dzieci) szczerze? nigdy wiecej nie dalabym 4tys zl za porod ludzie wykonuja to samo.. tam mialam duza wlasna sale, muzyke, pilke sako,prysznic, wybrac moglam pozycje fotel czy tez na kucka, caly zespol pomagal jak mogl wiec moge smialo powiedziec ze w szpitalu panstwowym opieke mialam duzzzo bardziej wspaniala niz w prywatnym.Chcialam znieczulenie?-dostalam w kroplowce "zasnelam" na skorcze obudzilam sie na pacie co juz nie bolalo obylo sie bez bezsensownego naciecia korocza itd cora : 4 kg :) i 10 punktow :):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-):-)
 

Załączniki

  • myszka 0101.JPG
    myszka 0101.JPG
    19 KB · Wyświetleń: 106
Ostatnia edycja:
Do góry