reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

porod w szpitalu bez ubezpieczenia

Tylko w Urzedzie Pracy to się zapewne na to troche czeka, a aktualnie z tego co mi lekarz mówil, najdalej jutro powinnam być w szpitalu pod opieką. Ale z tego co pamietam tez jest zawsze możliwość późniejszego doniesienia dokumentów prawda? Mam chyba na to tydzień po wyjściu ze szpitala czy źle mówię?
 
reklama
monika prosze cie edytuj posty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo strasznie zle sie czyta,rejestrujac sie zaakceptowalas regulamin forum - forum babyboom wiec go przestrzegaj!
dahoffka wieczorowo nie masz ubezpieczenia ale idz do up i po problemie:)

wybacz...pierwszy raz jestem na forum...:-(edytowac ?hmm...ciemna jestem...jak?:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Jak napiszesz posta i go wyslesz, to sie mu przyjrzyj. Na dole masz takie malutkie okienko "edytuj" - klikasz na nie, otwiera Ci sie Twoj post jeszcze raz, dopisujesz co chcesz i powtornie wysylasz. Post pozostaje jednym postem a nie piszesz calej listy postow.
 
hehe cos ty :rofl2::rolleyes: spoko :) nie czuje sie urażona:p poprostu nie wiedzialam i zapytalam...:p kto pyta nie bladzi hehe buzki i mysle ze teraz dobrze to robie....:zawstydzona/y: edytowalam heh,tylko czy tak jak trzeba...a mam pytanie...jak edytuje to moge usunac porzednia wiadomosc? nie na temat tu pisze teraz :p wybaczyc ciezarnej prosze :-p
 
Ostatnia edycja:
Sorry, jesli poczulas sie potraktowana jak blondi - sama bedac technomatolkiem, tlumacze zawsze tak, zebym i ja zrozumiala.;-)
 
Monika jak juz Ci ktos odpisze tak jak klaczek,to mozesz pisac normalnie.Bez przesady.Chodzi tylko o to,ze jak nikt pod Toba nie odpisał,zebys wtedy edytowala a nie pisala 3 postów pod sobą,bez odpowiedzi kogokolwiek.Tak jak to robilas wczesniej:p teraz przegielas w druga strone:-D:-D wybacz ale troche sie usmialam.I nie ma sensu wczesniejsze odpowiedzi kasowac bo ktoś moze kiedyś chciec cos przeczytac na ten temat.
 
Do góry