reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w szpitalu Medicover - warto?

Drogie mamy jak wygląda sprawa szczepień w Medicover. Zastanawiam się nad porodem tam mimo że mam ponad 300km. Będzie to moje 3 cc. Czy oni nie robią problemów przy nieszczepieniu? Czy dają kartę rodzicom nie robiąc problemów z sanepidem itp?
 
reklama
Rodziłam w Medicoverze i teraz drugi raz również mam taki zamiar. Nie miałam planowanego cc, tylko potrzeba cięcia pojawiła się podczas samego porodu, dlatego nie pomogę w kwestii samego planowania i godziny operacji. Ja zostałam wypisana po trzech dobach - równo co do godziny.
Co do wrażeń, to bardzo pozytywne wrażenie robią lekarze - wszyscy, podczas każdej wizyty (w ramach porodu są również ktg w 9. miesiącu), byli bardzo pomocni i otwarci. Położne również są ok - ogólnie cały personel naprawdę zasługuje na uznanie. Po porodzie ma się spokój, ale położne zawsze pomogą, jeśli jest taka potrzeba.
Co do potrzebnych rzeczy - najlepiej spytać na miejscu, bo być może od mojego poprzedniego porodu coś się zmieniło. Ja na pewno ponownie w Medicoverze będę w tym roku rodzić, odpuszczę tylko szkołę rodzenia, bo mam już w tym temacie doświadczenie :)
Hej, czy miałaś wybraną położną do porodu? Jeśli tak mogłabyś zdradzić którą?
 
Byłabym wdzięczna za pomoc w kwestii personelu w Medicoverze. Czy decydując się na poród naturalny płaciłyście dodatkowo za położną? Czy możecie polecić którąś z Pań? Będę wdzięczna za pomoc:)
 
Drogie mamy jak wygląda sprawa szczepień w Medicover. Zastanawiam się nad porodem tam mimo że mam ponad 300km. Będzie to moje 3 cc. Czy oni nie robią problemów przy nieszczepieniu? Czy dają kartę rodzicom nie robiąc problemów z sanepidem itp?
Jeśli chodzi o szczepienia i inne zabiegi przy dziecku, nie robią niczego na siłę. Musisz tylko uzgodnić to z położną bądz lekarzem, albo wpisać w plan porodu.
 
miałam dwa porody w szpitalu prywatnym medicover, ani razu nie rodziłam w państwowej placówce więc jakby pod tym względem nie mam porównania. Chociaż tyle się nasłuchałam od koleżanek i naczytałam na forach że ciesze się że zdecydowałam się na szpital prywatny. Opieka jest bez porównania, warunki do rodzenia o wiele lepsze. Nie mówiąc już o podejściu personelu do rodzącej. W szpitalu medicover nikt nie traktuje cię jak jakiegoś niechcianego klienta, który tylko sprawia kłopot albo jak „kolejną rodzącą”. Chwali się to ich indywidualne podejście do pacjentów.
Czy mogłabyś powiedzieć coś wiecej na temat personelu? Czy rodziłaś siłami natury, a jeśli tak to czy płaciłas za usługę dedykowanej położnej? Czy moglabyś polecić którąś z położnych?Będę wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam
 
Drogie mamy jak wygląda sprawa szczepień w Medicover. Zastanawiam się nad porodem tam mimo że mam ponad 300km. Będzie to moje 3 cc. Czy oni nie robią problemów przy nieszczepieniu? Czy dają kartę rodzicom nie robiąc problemów z sanepidem itp?

Czy zdecydowałaś się ostatecznie na szpital medicover ? Jestem z Poznania i mam podobną sytuację, nie wiem jak rozwiązać to logistycznie. Co jak zaczniesz rodzić wcześniej ?
 
Drogie Kobietki,
Również rozważam poród w Medicover. Chciałabym spróbować SN. Czy możecie mi polecić na priv dedykowaną położną? Będę wdzięczna za wszelkie Wasze opinie.
Dzięki i buziaki!
 
reklama
Czy zdecydowałaś się ostatecznie na szpital medicover ? Jestem z Poznania i mam podobną sytuację, nie wiem jak rozwiązać to logistycznie. Co jak zaczniesz rodzić wcześniej ?
Cześć,
czy mogłabyś mi poradzić jak logistycznie rozwiązać taką sytuację? Czy na porod SN również trzeba się umówić (i podają oksytocynę?) Czy trzeba by wynająć coś na ostatni miesiąc ciąży?
 
Do góry