reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w szpitalu poza miejscem zamieszkania

Marta2905

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Marzec 2019
Postów
38
Hej może któraś z mam mi pomoże.mam cukrzycę ciążowa i przyjmuję insulinę na noc i z racji tego nie mogę rodzić w moim szpitalu ponieważ nie przyjmują ciężarnych z insuliną. Muszę rodzić w szpitalu oddalonym o 150km ode mnie. Powiedzcie mi jak to załatwić? Jakieś skierowanie czy coś będzie mi potrzebne? A jak zacznę rodzić wcześniej to co do swojego szpitala? Bo dojazd do szczecina zajmie mi 2 godziny i nie wiem jak to będzie. Przeraża mnie to, obecnie jestem w 34tygodniu i chciałabym już to wszystko ogarnąć żebym wiedziała co robić. To moja pierwsza ciąża i jestem kompletnie zielona
 
reklama
Rozwiązanie
Hej może któraś z mam mi pomoże.mam cukrzycę ciążowa i przyjmuję insulinę na noc i z racji tego nie mogę rodzić w moim szpitalu ponieważ nie przyjmują ciężarnych z insuliną. Muszę rodzić w szpitalu oddalonym o 150km ode mnie. Powiedzcie mi jak to załatwić? Jakieś skierowanie czy coś będzie mi potrzebne? A jak zacznę rodzić wcześniej to co do swojego szpitala? Bo dojazd do szczecina zajmie mi 2 godziny i nie wiem jak to będzie. Przeraża mnie to, obecnie jestem w 34tjygodniu i chciałabym już to wszystko ogarnąć żebym wiedziała co robić. To moja pierwsza ciąża i jestem kompletnie zielona
Witaj ja mam rodzic w szczecinie ponieważ mam cukrzyce ( nie ciążowa ) mieszkam 120 km od Szczecina , ale lekarze odrazu mi powiedzieli ze jeśli...
Mozesz rodzic i na drugim końcu Polski, nie potrzeba skierowania. Chyba ze chcesz np żeby Cię przyjęli na oddział przed porodem. 2h to jeszcze nie tragedia, zazwyczaj poród - zwlaszcza pierwszy - trwa dłużej więc wystarczy wcześniej wyjechać.
 
Hej może któraś z mam mi pomoże.mam cukrzycę ciążowa i przyjmuję insulinę na noc i z racji tego nie mogę rodzić w moim szpitalu ponieważ nie przyjmują ciężarnych z insuliną. Muszę rodzić w szpitalu oddalonym o 150km ode mnie. Powiedzcie mi jak to załatwić? Jakieś skierowanie czy coś będzie mi potrzebne? A jak zacznę rodzić wcześniej to co do swojego szpitala? Bo dojazd do szczecina zajmie mi 2 godziny i nie wiem jak to będzie. Przeraża mnie to, obecnie jestem w 34tygodniu i chciałabym już to wszystko ogarnąć żebym wiedziała co robić. To moja pierwsza ciąża i jestem kompletnie zielona
Cześć, ja też mam cukrzycę ciążową i też na noc mam insulinę.. ciężarne z cukrzycą mają rozwiązanie ok 2 tyg przed planowanym terminem czyli w 38 tc, lekarz Ci na pewno wszystko powie. Ja idę za tydz w środę lub czwartek do szpitala i będą wywoływać poród. Więc nie masz się czym martwić, dojedziesz na czas. Tylko popytaj jeszcze lekarza.
 
Hej może któraś z mam mi pomoże.mam cukrzycę ciążowa i przyjmuję insulinę na noc i z racji tego nie mogę rodzić w moim szpitalu ponieważ nie przyjmują ciężarnych z insuliną. Muszę rodzić w szpitalu oddalonym o 150km ode mnie. Powiedzcie mi jak to załatwić? Jakieś skierowanie czy coś będzie mi potrzebne? A jak zacznę rodzić wcześniej to co do swojego szpitala? Bo dojazd do szczecina zajmie mi 2 godziny i nie wiem jak to będzie. Przeraża mnie to, obecnie jestem w 34tygodniu i chciałabym już to wszystko ogarnąć żebym wiedziała co robić. To moja pierwsza ciąża i jestem kompletnie zielona
Hej.ja rodziłam w Szczecinie w Zdrojach ,a jestem z innej miejscowości oddalonej o 40 km w sumie nie daleko , miałam cukrzycę ciążowa , ale dieta bez insuliny ,zadzwoniłam do Zdroji umówiłam się na CC bo miałam skierowanie od gina ,przyjechałam tydzień wcześniej jak kazali , żeby zrobili KTG i inne badania i czy kwalifikuje się do CC bo cukrzyca ciążowa nie jest wskazaniem do CC , ale zostawili mnie bo na KTG wyszło że maly się mało ruszal ,i na drugi dzień cc.Tak a jak zacznie się akcja to nie czekaj tylko jedź do najbliższego szpitala.
 
reklama
Hej może któraś z mam mi pomoże.mam cukrzycę ciążowa i przyjmuję insulinę na noc i z racji tego nie mogę rodzić w moim szpitalu ponieważ nie przyjmują ciężarnych z insuliną. Muszę rodzić w szpitalu oddalonym o 150km ode mnie. Powiedzcie mi jak to załatwić? Jakieś skierowanie czy coś będzie mi potrzebne? A jak zacznę rodzić wcześniej to co do swojego szpitala? Bo dojazd do szczecina zajmie mi 2 godziny i nie wiem jak to będzie. Przeraża mnie to, obecnie jestem w 34tjygodniu i chciałabym już to wszystko ogarnąć żebym wiedziała co robić. To moja pierwsza ciąża i jestem kompletnie zielona
Witaj ja mam rodzic w szczecinie ponieważ mam cukrzyce ( nie ciążowa ) mieszkam 120 km od Szczecina , ale lekarze odrazu mi powiedzieli ze jeśli zacznie się porod to logiczne jest ze nie zdarze dojechać do nich do szpitala poprostu będę musiała urodzić w szpitalu niedaleko siebie , nie możliwe jest ze szpital nie przyjmie.
 
Rozwiązanie
Do góry