reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie

Cześć :) Ja również prosiłabym o informacje o ewentuanym remoncie na oddziale gdyby ktoś wiedział-czy już się zaczął? ile będzie trwać?
Czy wiecie może jak dokładnie wygląda porodówka? Czy są sale jednoosobowe czy mozna też trafić na salę wieloosobową podczas porodu? Mąż może być zawsze obecny podczas porodu? Dziękuję z góry za odpowiedzi :)
 
reklama
Cześć :) Ja również prosiłabym o informacje o ewentuanym remoncie na oddziale gdyby ktoś wiedział-czy już się zaczął? ile będzie trwać?
Czy wiecie może jak dokładnie wygląda porodówka? Czy są sale jednoosobowe czy mozna też trafić na salę wieloosobową podczas porodu? Mąż może być zawsze obecny podczas porodu? Dziękuję z góry za odpowiedzi :)
Remont się niestety nie zaczął... sala do porodu rodzinnego jest odseparowana na przeciw poradni i ktg. Więc masz tam najwięcej intymności ale jest taka jedna. Reszta na bloku poródowym- tam sam chyba 3 boksy oddzielone ścianami i z przodu zasłonka czy jakoś tak. Boksy nie za duże ale piłka drabinki tatuś się mieści:) mąż może być cały czas z tobą. Sale poporodowe są 1,2 i chyba 3 osobowe. Jak dla mnie warunki są do dupy ale ludzie rekompensuja warunki. Ja byłam bardzo zadowolona z pobytu i teraz będę tam drugi raz rodzic :) jakbyś miała jakieś pytania pisz śmiało:)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź perla8 :* Z pewnością zachęciła mnie ta opinia :) I duzo rozjaśniła :) Chciałam jeszcze tylko zapytać jak jest z łazienką w sytuacji gdy rodzi się w "boksach"? Jest ona bezpośrednio w tym pomieszczeniu?
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź perla8 :* Z pewnością zachęciła mnie ta opinia :) I duzo rozjaśniła :) Chciałam jeszcze tylko zapytać jak jest z łazienką w sytuacji gdy rodzi się w "boksach"? Jest ona bezpośrednio w tym pomieszczeniu?
Jest dosłownie obok. Jakieś 10m od boksu. Tam jest prysznic też:)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam na dniach otwartych 10 grudnia i położna wspominała coś o tym, że remont ma się rozpocząć w kwietniu 2017. Dla wszystkich wiosennych mam pocieszenie, że oddziału nie zamykają ale mają przenieść na inne piętro.
 
Ja byłam na dniach otwartych 10 grudnia i położna wspominała coś o tym, że remont ma się rozpocząć w kwietniu 2017. Dla wszystkich wiosennych mam pocieszenie, że oddziału nie zamykają ale mają przenieść na inne piętro.
Dobre :) Ja rodziłam tam na początku 2014 roku i też na dniach otwartych mówili, że remont niedługo się rozpocznie :) Dziwne to trochę jest bo w sumie szpital sprywatyzowany, można opłacić lekarza czy położoną a nie mogą znaleźć kasy na remont już od tylu lat.
 
reklama
Ja rodziłam 01.02.2017 z Panią Beatą Marzec. Z całym sercem mogę ją polecić. Dzięki niej urodziłam naturalnie bez znieczulenia. Teraz jesteśmy pod jej opieką i nie ma nic przyjemniejszego niż jej wizyty. Ciepła, troskliwa ale też doświadczona i wie jak pomóc w czasie porodu.
 
Do góry