reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie

Pytanie do rodzących mam z cukrzycą ciążowa
Niestety jestem posiadaczką cukrzycy ciążowej ( insuliowa) oraz również mam niedoczynność tarczycy...
Zamierzam rodzić w Rydygierze, chciałam zapytać mamy które właśnie tam rodziły mające ten sam problem lub podobny.Jakie są wasze wrażenia, uwagii itp. Czy cukrzca spowodowala jakies komplikacje u niemowlaczka? Jak Wy sie czułyście, cukry unormowaly sie?

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi. Mój termin za 12 dni...narazie wskazanie do porodu sn

Pozdrawiam
 
reklama
Odświeżam temat :)
Może są tu mamy, które rodziły w Rydygiera z prywatną położną? Jak oceniacie tą opcję w tym szpitalu?

Jeśli ktoś ma chwilę i ochotę - podzielcie się opiniami. Będą bardzo pomocne.
 
Podłączam się do pytania. Planuję rodzić w Rydygierze i prawdopodobnie zdecyduje się na wybór położnej (polecono mi Panią Jastrzębską lub Panią Serafin). Chętnie poczytalabym jak wyglądał taki poród w ostatnim czasie :) słyszałam, że Rydygier jest teraz mocno oblegany I trudno czasem dostać się na porodowke. Ciekawa jestem jak to wygląda jeżeli ma się opłaconą usługę położnej.
 
Ja rodziłam ponad dwa lata temu i jak dla mnie opłacanie położnej byłoby zbędne. Nie płaciłam, a położną miałam praktycznie przez cały poród ( sam ostatni etap trwał ponad dwie godziny i nie ustępowała mnie na krok, motywując mnie i kierując, gdyż nie czułam skurczy). Co do konkretnych położnych niestety nie jestem w stanie pomóc. W tym momencie wyszłam z porodówki ( tylko mimochodem bo robiłam badania) i jest bardzo spokojnie- widziałam tylko jednego męża oczekującego ;p
 
Hej dziewczyny, mam ogromniastą prośbę - jestem matką i fotografem, który będzie otwierać działalność. Potrzebuję zbudować sobie portfolio, a ponieważ chcę iść w reportaż i rozpropagować reportaż porodowy więc szukam przyszłych mam które będą rodzić w Krakowie :)
Wiem, że pewnie myślicie, że to poroniony pomysł ale spokojnie - nie muszę fotografować całej akcji :)
A uwierzcie mi, że warto uwiecznić tę chwilę :) Jeśli wyrazicie zgodę to nie jest tak, że nie będziecie miały nic do gadania w sprawie tego co trafi do sieci - każde zdjęcie najpierw Wam pokażę i zapytam o zgodę na publikację. Nic nie będziecie płacić, wszystkie obrobione przeze mnie zdjęcia otrzymacie w formie elektronicznej i na wybrane wyrazicie zgodę czy mogę użyć do portfolio.

W razie pytań - piszcie tutaj albo do mnie prywatnie. Chętnie po prostu porozmawiam czy to przez forum czy nawet przy herbacie w jakieś kawiarni :)
 
Drogie mamy chciałabym odświeżyć temat. Szukam opinii i położnych w szpitalu Rydygiera. Czy możecie podzielić się opinią na temat porodów? Jak podchodzą do wywoływania porodu?
 
Hej Dziewczyny, czy moglybyscie opisac porod w szpitalu Rydygiera? Zarowno sn jak i cc. Bardzo zalezy mi na aktualnych informacjach 2018/2019.
 
Cześć, czy któraś z Was w ostatnim czasie rodziła w Rydygiera? może się podzielić opinią na temat tego szpitala? Z góry dzięki za pomoc.
 
Cześć, czy któraś z Was w ostatnim czasie rodziła w Rydygiera? może się podzielić opinią na temat tego szpitala? Z góry dzięki za pomoc.
Ja rodzilam 2 lata temu, rok temu moja siostra A tydzień temu przyjaciółka. i byłyśmy zadowolone jedynie jednej lekarki radzimy unikać bo opryskliwa. Ja niestety na nią trafiłam na porodowce ale na szczęście później już nie miałam z nią do czynienia ;)
 
reklama
Hej dziewczyny ! Chciałabym odświeżyć temat. Chciałabym rodzic w Rydygierze i mieć opłacona położna 😊 bardzo zależy mi na waszej opinii którą położna wybrać, szczególnie, że teraz w obecnej sytuacji, ciężko się rozeznać osobiście i mieć wyrobioną jakąś opinie nt. Położnej.
I kiedy z taka położna rozmawiać i opłacić 🤔?
Jestem w 21+4 tygodniu ciąży :)

Z góry bardzo dziękuje wam za pomoc 😊❤️
 
Do góry