reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie

Witam :) Ja rodze juz we wrzesniu i mam pytanie do mamus, które rodziły właśnie w tym szpitalu. Co brałyście do szpitala? Co okazało sie bardzo potrzebne a co mniej. Dziękuje z góry z odpowiedz :)
 
reklama
Witam :) Ja rodze juz we wrzesniu i mam pytanie do mamus, które rodziły właśnie w tym szpitalu. Co brałyście do szpitala? Co okazało sie bardzo potrzebne a co mniej. Dziękuje z góry z odpowiedz :)
na pewno musisz weź ze sobą koszulę do porodu, bo szpitalnej nie dają, przynajmniej ja nie dostałam, rzeczy do higieny osobistej, wkładki poporodowe czyli te gigant podpaski, koszule szt 2 na przebranie, ręczniki, kubek i sztućce, talerzyk, ubranka i pampersy dla dzidziusia, ja miałam jeszcze ze sobą soki, herbatę w torebkach bo jest czajnik, jogurty bo jest lodówka, wędlina bo śniadania to tylko ser biały i plasterek wędliny i ja chodziłam głodna. ponadto miałam jeszcze krem do pielęgnacji pupy i mokre chusteczki dla malucha.
 
Chciałam dowiedzieć się od mamuś które już są po porodzie w tym szpitalu- jak wygląda kwestia ZZO? Na stronie szpitala piszą że jest ono bezpłatne,ale moje pytanie brzmi czy dają je na żądanie czy po prostu trzeba mieć jakieś wskazania medyczne do niego?
Pozdrawiam,
październikowa mamusia
 
polusia dzieki mnie tez prowadzi 2 ciaze ale ostatnio zapomnialam sie zapytac w ktorym szpitalu pracuje bo jak prowadzil moja pierwsza ciaze to z tego co slyszalam to w narutowiczu
 
reklama
Chciałam dowiedzieć się od mamuś które już są po porodzie w tym szpitalu- jak wygląda kwestia ZZO? Na stronie szpitala piszą że jest ono bezpłatne,ale moje pytanie brzmi czy dają je na żądanie czy po prostu trzeba mieć jakieś wskazania medyczne do niego?
Pozdrawiam,
październikowa mamusia

ja dostałam bez żadnego problemu i wskazań, po prostu na życzenie:-) oczywiście bezpłatnie
 
Do góry