reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
Dr Wołos w poniedziałki albo wt przyjmuje na konsultacjach i wg mnie jest ok.
Byłam też w sobotę na ktg i na izbie przyjęć miałam konsultacje u dr Oss... -olińśkiego? -akowskiego? Nie pamiętam :/ taki koło 30stki, brunet. Całkiem w porządku, konkretny i daleko mu do dr Jarząbka :-D
No i przede wszystkim moge polecić dr Diakowa, który prowadzi moją ciąze (we środy przyjmuje na izbie przyjęć i prywatnie na Ujastku we śr i pt).
 
Ostatnia edycja:
Zajebioza poprostu dziewczyny,

Dzwoniłam dzisiaj na UJASTEK i chciałam zmienic termin wizyty na ktg i co się okazało, że doktor Jarząbek przyjmuje w czwartki i piątki, a w srode ktg nie robią. A dla mnie poniedziałek i wtorek to za wczesnie :-( Bo ostatnio byłam we czwartek i powinnam pójsc w odstępie tygodniowym. Także myslalam o srodzie albo o piątku. Czyli jestem jednak skazana na niego :-( Chyba, ze uda mi się urodzić do tego czasu. Choćby ze strachu...
 
Witajcie.
Na czym polega to badanie po ktg, którego tak się boicie u dr J.? Czy to chodzi po prostu o ginekologiczne? Przyznam szczerze, że jestem zdziwiona waszymi opiniami, bo byłam na kilku wizytach kontrolnych u doktora J., choćby po laparoskopii w styczniu i potem w marcu, ale akurat niedelikatności nie mogę mu bynajmniej zarzucić... Na mnie zawsze robił pozytywne wrażenie... Co prawda moją ciążę prowadzi zupełnie inny lekarz, spoza Ujastka, ale też mam w planach tu rodzić i chcę się zapisać na ktg, ale dopiero za 3tyg. No i teraz to już trochę "zgłupiałam" po tych waszych opiniach... ;-)
 
Ja po dzisiejszym ktg z jednym mocniejszym skurczem i kilkoma słabszymi. Szyjka skrócona, mała niziutko ;-) Doktor J. znowu mnie zbadał tak, że aż jęknęłam.... Ale jeden pozytyw - w poczekalni do niego dzisiaj były tylko trzy dziewczyny przede mną, a nie tak jak w zeszły czwartek 13 :-) Niestety mam się zgłosić za tydzień, więc wyboru innego lekarza nie miałam...
Doloreska pamiętałam o zdjęciu :happy: Może jeszcze komuś się przyda, więc przepisuję tutaj - godziny przyjęć lekarzy przy ktg:
Poniedziałek:
-dr Skolicki 9-13
-dr Wołos 14-18
Wtorek:
-dr Glanowski 8-14
Środa (z tego co wiem nie robią ktg wtedy):
-dr Kowalski 8-10
-dr Wojas 10-11
Czwartek:
-dr Jarząbek 8-14
Piątek:
-dr Kowalski 8-10
-dr Jarząbek 10-14
 
Cześć dziewczyny,
Ja też planuje rodzić na Ujastku w kwietniu. Teraz chciałam właśnie sobie zarezerwować położna.
Za bardzo nie wiem jak to zrobić. Może macie jakieś doświadczenia?
Chodzi mi o to w jakiś słowach się do niej zwrócić, że chce ją "wynająć"? czy jak?
Dzięki za rady z góry....
 
Bajerkahh zadzwoń na dyżurkę położnych, poproś o kontakt do wybranej, zadzwoń i powiedz że chciałabyś się z nią umówić na poród. Ale jeśli masz termin na kwiecień to to jeszcze dużo za wcześnie. Myślę, że koło lutego będzie ok :-)
 
dzięki Paja za grafik :) przydatny :) współczuje znów badania przez dr Jot... a któraś z Was miała styczność z dr Glanowskim? we wtorek jestem na KTG i akurat trafiam na niego :)
 
reklama
każda ciężarna musi robić KTG ? (wiem że dla mnie za wcześnie jeszcze) jak to jest nie wiecie? ja planuje rodzić sn ew znieczulenie
a w kwestii pieluch to ja planuje ożywać tylko Pampers Premium Care
 
Do góry