reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
Cześć,

Ja rodziłam na Ujastku końcem czerwca.
Rodziłam naturalnie - był to mój pierwszy poród ale trwał bardzo szybko.
Niestety nie dostałam znieczulenia ale to dlatego, że pojawiłam się w szpitalu już z zbyt dużym rozwarciem.
Jeśli chodzi o opiekę byłam bardzo zadowolona. Panie położne przychodziły pytały o dzieci o nasze zdrowie, otrzymałam poradę z karmieniem. Bardzo pozytywnie.
Jeśli chodzi o pytanie czy tata może być - u mnie tata mógł zostać do samego rana ( urodziłam o 1 w nocy ). Co prawda byłam sama w sali, więc to też mógł być powód.
W późniejszych dniach również był do samej nocy - do około 22 i nie było problemu.
W razie dodatkowych pytań chętnie pomogę.
 
Dziękuję,zastanawiam się nad wyborem tego szpitala tylko zmartwiły mnie opinie że strasznie się im spieszy i że jak poród zbyt długo trwa to bardzo często robią CC,a tego chciałabym uniknąć.Wasze opinie świadczą na plus a to bardzo mi pomoże podjąć decyzję.
 
Oj wcale nie robią. CC wtedy robią kiedy jest kłopot np z tętnem dzidziusia a to akurat dobrze monitorują. To jest szpital dla tych którzy lubią intymność, małe sale, fajna łazienka. Mi np zależało żeby dzidziuś był cały czas ze mną. Ważne że o cokolwiek poprosisz to każdy ci pomoże.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie warunki są fajne,byłam na dniach otwartych i to mi sie podobało tylko jak usłyszałam że idą "taśmowo" i byle szybciej bo jak nie to cięcie to się troche zaniepokoiłam.
 
reklama
Powtorze moja wczesniejsA opinie ktora bazuje na znajomych ktore rodzily tam ost plus opinia poloznych- jesli chcesz urodzic szybko, bierzesz pod uwage medykalizacje produ i cesarke to polecam.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry