reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
Hey dziewczyny jeśli będę miała skierowanie na cesarke to bez problemu ja wykonają? Płaci się komuś dodatkowo? Jak to wygląda?
Nie interesuje mnie że podchodzą maszynowo. Interesuje mnie to żeby mieć cc dostać leki przeciwbólowe...nie karmić broń boże piersią i wyjść jak najszybciej jak wszystko będzie ok ...po prostu zrobić co trzeba i do domu.

Cześć tez mam termin na listopad i myśle żeby rodzic przez cc w tym szpitalu :)
 
Cześć, czy wie ktoś jak wygląda kwalifikacja do porodu po pierwszej cesarce? Czy mogę np. się nie zgodzić na porodu SN skoro ponad 2 lata temu rodziłam cc? Robią jakieś problemy? Naciskają na porod SN po jednej cesarce?
 
Cześć! Czy nie orientuje się któraś z Was jak to jest z wykupieniem sali w normalnym standardzie? Wiem, że jest taka możliwość, ale nie do końca wiem jaki to jest koszt. Można wykupić również apartamenty, ale ceny są zabójcze:/
 
Cześć dziewczyny :-D
Mam do was pytanie skyszalyscie o pani Tamarze Wilk? Chodzę do niej jako pacjentka od początku ciąży bo jest ginekologiem-polozna. Tak ma przynajmniej napisane. Mam termin na środę umówiony z nią na inicjalizacje ciąży, bo termin minął mi 29 czerwca. Właśnie dlatego pytam czy przyjmuje od razu, oraz w jaki sposób się tobą zajmuje a i jeszcze jedno podobno ma ona swoją położna w wypatku gdyby jej nie było wie może któraś jak się nazywa ?
Z góry dzięki za odpowiedź :rolleyes:
 
Sąsiadka chodziła do niej prowadzić ciążę. Została na jej poród po swoim dyżurze. Chwali ją sobie. Tyle że chodziła do niej prywatnie.
 
Ja też chodzę do niej prywatnie, a jak tak jest czy ta sąsiadka dała jej też pieniądze w szpitalu. Słyszałam że daje się położonym żeby się lepiej tobą zajmowały
 
Ona nikomu nie dawała. Lekarka sama została po dyżurze i była z nią cały porod, za to położna mówi była okropna.. ale na noworodkach zadowolona z położnych była:)
 
reklama
Ponieważ żadna z Pan się nie odezwała to napiszę krótko jak wygląda kwalifikacja do cesarki. Każą przyjść na 10.30 zeby podpisać pare papierkow, ale lekarz przyjmuje od 11 i kolejność pacjentek nie zależy od numerka. Trzeba uzbroić się w cierpliwosc pacjentek jest dużo. Wołają do pokoju gdzie są lekarze, po krotce trzeba powiedzieć najważniejsze dlaczego cesarka a nie poród naturalny. Pokazać usg z 10 tygodnia gdzie jest oznaczony termin porodu i wskazania od lekarzy na tej podstawie ustalają termin cesarki. Potem krotkie usg brzucha. Po czym lekarz ustala datę i przekazuje skierowania na badania do wykonania przed operacją + kilka innych papierkow do przeczytania i uzupełnienia w domu. To tyle.
 
Do góry