reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

Witaj plastelinka5
Mam do Ciebie pytanie:
=> czy płacisz coś za badanie ktg?
=> dlaczego leżałaś tam w szpitalu jeśli można wiedzieć?
Ja jestem już dzień po terminie wyznaczonym wg USG i się zastanawiam czy mogę jeśli nie zacznę rodzić do jutra pojechać tam do szpitala i właśnie zrobić badanie ktg?

za ktg nie płacę, tylko o ile sie nie myle musisz tam zadzwonic i sie zarejestrowac.
Ja leżałam tam po krwotoku który wystąpił po współżyciu jak się okazało z powodu polipa ktorego mój mężczyzna podrażnił

:-)
 
reklama
Witam, ja też juz niedługo bede witać na swiecie moja córeczke i wlasnie zastanawialam sie nad Ujastkiem, tymbardziej ze moj lekarz prowadzacy tam pracuje co prawda nie wiem kiedy bo cale dnie w przychodni spedza ale to inna bajka... martwie sie tylko tym ze na ogol czytam same negatywne opinie na temat tego szpitala:-( i sama juz nie wiem co robic... jesli ktoras z was urodzi przedemna to bardzo prosze o wasze opinie napewno beda pomocne:-)
 
Cześć dziewczyny :)..

Od pn leżę w ujastku i czekam, jutro mam mieć wywoływany poród, bo moja panna Majka to spóźnialska... Panie położne są tu bardzo sympatyczne i jak na razie nie mam na co narzekać, opiszę wrażenia po porodzie.. Trzymajcie się tam cieplutko z waszymi kruszynkami..
 
Witajcie dziewczyny!

Leżę właśnie w szpitalu i położne są tutaj jak najbardziej ok... Mam dzisiaj wywoływany poród przez założenie balonika i czekam co się będzie dziać... Jak do tej pory każda położna która się tu przewinęła była super.. Po porodzie napiszę wam coś więcej..
Pozdrawiam przyszłe mamy i maleństwa :).
 
Może jestem dziwna, ale mi się Ujastek nie podoba. Tzn wyposażenie i wystrój śliczne, tylko chyba za dużo chętnych i opieka przez to taka sobie. Sam tam nie rodziłam, ale dużo moich koleżanek i wszystkie mają podobne odczucia . Wypis ekspresowy, mało informacji wszystko jakby w biegu, bo nowe pacjentki czekają:baffled:
 
reklama
vikotka Miałam życzyć powodzenia, ale Ty już pewnie po porodzie.;-)
Czekamy na relację i oczywiście opinie na temat szpitala:tak:


Wiecie może jak jest z planową cesarką na Ujastku?Chodzi mi konkretnie kiedy ją wykonują.W dniu ,w którym wypada termin.Słyszałam,że w niektórych szpitala robią ją nawet 2 tygodnie przed terminem:confused:
 
Do góry