reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
Witajcie przyszłe mamy :).

Obiecałam dać relacje więc to zrobię :)...
- położne bardzo fajne (u mnie przy porodzie była Pani Agnieszka Rajtar bardzo polecam, poród odbył się szybko i sprawnie)
- lekarze tutaj mam dużo gorsze zdanie nie podobało mi się ich podejście do pacjentek i faszerowanie kobiet niepotrzebnie antybiotykami (w moim przypadku 3 krotnie zgłaszałam że jestem uczulona na ten antybiotyk a i tak mi go podawano/// oczywiście nie brałam go a po porodzie moje badania były w normie i na co było mnie tak faszerować)
- lekarze pediatrzy byli ok zawsze można było o wszystko spytać i fachowo tłumaczyli co i jak

MOJE ODCZUCIA:
- zbyt duże oblężenie ciężarnych musiałam poczekać jak sala porodowa się zwolni, leżałam na patologi ciąży i tam już dziecko chciało wychodzić, godzinę mnie przytrzymali na łóżku po przewiezieniu na porodówkę od razu zaczął się poród
- odniosłam wrażenie że chcą podnosić swoje statystyki przez jak najwięcej porodów kosztem pacjentek
- obecnie zastanowiłabym się czy ponownie tam rodzić, fakt mają bardzo dobry sprzęt ale myślę że ważna też jest opieka nad matką i dzieckiem
 
ja własnie o to sie martwie. Byłam dwa dni temu u nich na badaniu i ktg okazało sie ze lozysko sie starzeje i mam na drugi dzien (wczoraj) o 7 sie zjawić i mnie położą.Będzie wywoływanie. No to ja sie dopakowywałam,przygotowałam w 100% mąż i mama wzięli urlop na ten dzień i co ? Przyjezdzam i mnie odesłali bo nie było miejsc. Tak mnie to zirytowalo ze bylabym sklonna zmienic teraz szpital gdyby to tylko nie było tak blisko porodu ...
 
Hej plastelinko powiem ci ze rzeczywiscie pechowo trafiłas. ja bylam wlasnie wczoraj na ujastku na ktg i ta pielegniarka ktora tam zajmowala sie "nami" mowila do 2 ze "wczoraj " czyli na dzis to juz przedwczoraj bylo przeludnienie i wszysktie kobiety ktore mialy rodzic w okolicznych dniach wlasnie tego dnia rodzily i ze cala dobe poprostu szalaly...:p mysle ze gdybys przyszla tam dzis czy jutro napewno bylo by juz wiecej miejsca.. mam nadzieje ze jak przyjdzie czas i na mnie to miejsce sie znajdzie.. a to juz nie dlugo.. pozdrawiam :-)
 
witam:)
ja już jestem po cesarce i czekam na drugą:) tak naprawdę termin zależy od tego jak się czuje mama :) i od lekarza prowadzącego ale zazwyczaj wykonuje się ją na tydzień przed terminem:) pozdrawiam:)
 
vikotka bardzo dziękujemy za relacje:tak:

ewelad zapraszam do lipcówek-na wątek główny- Lipiec 2010.Fajnie byłoby,gyby dołączyła kolejna dziewczyna z małopolski:happy: Podaje link
Lipiec 2010 - Forum BabyBoom

Ostatnio w związku z pewnymi komplikacjami byłam zmuszona jechać na Izbę Przyjęc na Ujastek.Wrażenia mam narazie bardzo dobre.Wszystko odbyło się sprawnie, pani doktor była bardzo miła, a sprzęt dziewczyny naprawde mają taki,że szczęka opada.:szok: Rewelacja:tak: Jestem tym bardziej miło zaskoczona,że w przeciwnieństwie do innego nowo- huckiego szpitala personel był bardziej zainteresowany dzidzia i mną oraz tym co mi dolega, a nie dokumentami typu dowód, czy legitymacja ubezpieczeniowa.Nikt mnie nawet o kartę ciązy nie pytał.Przypuszczam,że przy porodzie jednak pewne dokumenty miec trzeba,ale moim zdaniem to bardzo mądre,że w przypadku zagrożenia reaguja, a nie wypytują o potwierdzenie ubezpieczenia np.
 
Witam. Plastelinka jak znajdziesz chwilke to napisz jakie masz wrazenia po porodzie na Ujastku? czy mialas swoja położne albo lekarza z tego szpitala? Ja mam rodzic za 2 tyg i nie wiem ktory wybrac Ujastek czy Rydygier
pozdrawiam
 
reklama
Do góry