reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

Polecam dr.Andrzeja Jarząbka przyjmuje na NFZ w Ujastku
Miałam nikłe szanse na dziecko zdaniem innych lekarzy...
Jakoś we wrześniu urodziłam synka w Ujastku
I co dało się?????????
Polecam bo naprawdę wart...choć wizyty wyglądają na expresowe to i tak wszystko jest pod dobry okiem...można zaufać w 100%
 
reklama
agnes206 - wiesz może czy ten dr przyjmuje na Ujastku na NFZ? Z tego co widziałam, to pracuje chyba też na Kopernika...
 
Dziewczyny help!!!! Żadna z położnych na ujastku nie chce podjąć się indywidualnej opieki przy porodzie, bo mam termin na święta wielkanocne... Może któraś z Was zna jakoś bliżej którąś położną i byłaby w stanie mi pomóc :-) albo może wiecie czy któraś z nich nie jest ateistką i taki termin nie będzie miał dla niej znaczenia?
 
ja również polecam dr.Andrzeja Jarząbka prowadzi moją ciaże od poczatku...tak jak ANET mowi może się wydawać ze wizyty są szybkie ale jeżeli masz jakie kolwiek pytania,wątpliwości zawsze udzieli odpowiedzi.skieruje na badania jezeli coś cie niepokoi..


PAJA bedziesz mieć CC??ja moge polecić położną Kinge Marcińska ale czy się podejmie opieki to musisz się dopytać...może jednak wczesniej urodzisz bądz poźniej wiesz jak to z tymi porodami jest,
 
Ostatnia edycja:
witam,
jestem na etapie wyboru szpitala, dlaczego waszym zdaniem Ujastek?
jak to jest z tymi opiniami o masowce i slabym personelu?
planuje porod SN w okolicach 20 marca
 
pierwszy porod mialam 8 lat temu, inne czasy byly..
dostalam oksy, nacieli mnie i znieczulali dolarganem
wszystko poszlo jak z platka, ale jak czlowiek jest bardziej swiadomy to sie zastanawia czy mozna inaczej...
 
nie, pierwszy raz rodzilam w innej czesci Polski

tak, porzadna neonantologiia sie przydaje, to duzy plus tego szpitala
ale teraz z synkiem w porzadku?
zawsze sie zastanawialam, takich problemow z pepowina nie mozna wczesniej zdiagnozowac i jakos uniknac?
 
reklama
Wronka nie planuję cc. Córkę urodziłam sn i teraz też bym tak chciała :-)

Sparcle ja polecam ujastek przede wszystkim ze względu na neonatologię - u Moni wykryli po urodzeniu jakieś szmery w serduszku i od razu na miejscu zrobili echo. Tak to pewnie musielibyśmy się plątać gdzieś po prokocimiu. Znieczulenie dostałam bez problemu jak tylko poprosiłam. Sale super wypasione, w ogóle nie czułam się jak w szpitalu.Co do masówki - zależy na jaki okres trafisz. Ja niestety trafiłam na jakiś baby boom. Ale koleżanka w Żeromskim jedną córkę rodziła i była tylko z kilkoma dziewczynami na poporodowej, a drugą rodziła w natłoku. To nie zależy od szpitala tylko od okresu - wszędzie możesz trafić na tłumy :tak:
 
Do góry