reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Szpitalu w Żywcu

Ewq9

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Styczeń 2020
Postów
1 528
Cześć, mam pytanie skierowane do dziewczyn/kobiet które rodziły w nowym Szpitalu w Żywcu. Termin mam na początek lutego, to moja pierwsza ciąża i mam kilka pytań odnośnie tego co trzeba mieć ze sobą przy porodzie :)
Czy w szpitalu dają pampersy czy trzeba mieć swoje ? Po urodzeniu dziecka jest ono ubierane w jakieś szpitalne ubranka czy muszę naszykować od razu jakieś swoje? W zasadzie miło będzie jeśli któraś z Pań mogła by napisać co zabrała ze sobą do torby do porodu i się jej przydało, a z czego ewentualnie można zrezygnować bo nie będzie potrzebne :)
Dodam jeszcze że planuję rodzić SN, ale co będzie to trudno mi w tym momencie przewidzieć, chociaż nie mam żadnych komplikacji z ciążą ;)
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)
 
reklama
Cześć, mam pytanie skierowane do dziewczyn/kobiet które rodziły w nowym Szpitalu w Żywcu. Termin mam na początek lutego, to moja pierwsza ciąża i mam kilka pytań odnośnie tego co trzeba mieć ze sobą przy porodzie :)
Czy w szpitalu dają pampersy czy trzeba mieć swoje ? Po urodzeniu dziecka jest ono ubierane w jakieś szpitalne ubranka czy muszę naszykować od razu jakieś swoje? W zasadzie miło będzie jeśli któraś z Pań mogła by napisać co zabrała ze sobą do torby do porodu i się jej przydało, a z czego ewentualnie można zrezygnować bo nie będzie potrzebne :)
Dodam jeszcze że planuję rodzić SN, ale co będzie to trudno mi w tym momencie przewidzieć, chociaż nie mam żadnych komplikacji z ciążą ;)
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)
Hey, jesteśmy chyba z tego samego forum, ja mam też na luty termin i też bym w nowym chciała rodzić w Żywcu SN. Możemy się wymienić telefonami/mailami czymkolwiek :p zależy która pierwsza będzie rodziła . Skąd jesteś dokładnie?
 
Do góry