reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Toruniu

reklama
Jeśli chodzi o lekarza przy porodzie to nie wiem.

Jeśli chodzi o ginekologa prowadzącego ciążę to polecam Paluszyńskiego (świetny fachowiec i bardzo dobra atmosfera podczas wizyty - udziela mnóstwo informacji, co dla kobiety w ciąży jest bardzo ważne). Doktor Paluszyński przyjmuje tylko prywatnie.

Osobiście polecam też doktora Migdę - przyjmuje w Naszym Lekarzu na ulicy Łaziennej (zarówno prywatnie jak i na NFZ). Jest bardzo dobrym fachowcem - nie jest jednak zbyt gadatliwy i można mieć wrażenie, że jest niemiły i gruboskórny. Ale bardzo dokładnie bada pacjentki i ma świetny sprzęt do USG. Ja do niego chodzę już od paru lat i nie zamierzam go zmieniać, mimo, że czasem brakuje mi ciepłej atmosfery doktora Paluszyńskiego. Ale u doktora Migdy nie płacę za wizytę i to jest duży plus.
 
Czy jakas mama rodząca w Toruniu mogla by opisać porod, atmosfere, ewentualnie na jaka polozna uwazac... Co zabrac dla maluszka do szpitala. Z góry bardzo dziekuje za odpowiedz:-)
 
Moją ciążę jak narazie prowadzi dr Kipigroch, wiele dobrego o nim słyszałam więc się do niego wybrałam z bąbelkiem, ale jak narazi mam neutralne odczucia.
Jeśli chodzi o porodówkę to podobno jest pięknie odnowiona i wiele nowych sprzętów
 
ja chodze do Wojtynka, juz z 3 ciaza:-) jestem z niego bardzo zadowolona. ale nie zdecydowalabym sie na rodzenie w toruniu. 2 corcie urozilam w bydgoszczy w miejskim i estem mega zadowolona. swietny personel
 
Moją ciążę jak narazie prowadzi dr Kipigroch, wiele dobrego o nim słyszałam więc się do niego wybrałam z bąbelkiem, ale jak narazi mam neutralne odczucia.
Jeśli chodzi o porodówkę to podobno jest pięknie odnowiona i wiele nowych sprzętów

Ja chodzę do dr. Kipigrocha i obecnie prowadzi moją drugą ciążę. Domyślam się, że odczucia na jego temat mogą być mieszane, bo nie jest z tych bardzo rozmownych i wylewnych w słowach. Mój pierwszy poród zaliczam do udanych. Przychodził do mnie cały czas, choć nie był akurat na dyżurze na porodówce. Po porodzie przyszedł mnie zbadać i odwiedzał codziennie czego nie można powiedzieć o innych lekarzach, którzy po 9 mies. wizyt nawet nie poznawali swoich pacjentek na oddziale.
Mam nadzieję, że tym razem będę równie zadowolona.
 
reklama
ja chodze do Wojtynka, juz z 3 ciaza:-) jestem z niego bardzo zadowolona. ale nie zdecydowalabym sie na rodzenie w toruniu. 2 corcie urozilam w bydgoszczy w miejskim i estem mega zadowolona. swietny personel

skoro nie rodziła Pani w Toruniu, to dlaczego odradza? To taka polska przypadłość. Wypowiadać się na temat na który nie ma się pojęcia. Wiem, że można usłyszeć wiele negatywnych opowieści ale myślę, że równie wiele złych opinii o tym szpitalu można usłyszeć w Bydgoszczy .
 
Do góry