reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w UCZKIN na Starynkiewicza w Warszawie

katarzyna86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2020
Postów
2 057
Jak w temacie czy są Panie, które rodziły na Starynkiewicza w Warszawie, chodzi mi o zakres max 3lata bo wiem, że nastąpiły zmiany na plus, o lekarzy nie pytam bo kadra pod wodzą prof. Wielgosia jest super, chodzę do nich prywatnie, bardziej zależy mi na opinii o położonych i pielęgniarkach, ile osób na sali i czy można wykupić prywatnie salę. Jakie warunki na bloku porodowym i na sali poporodowej?
 
reklama
Jak w temacie czy są Panie, które rodziły na Starynkiewicza w Warszawie, chodzi mi o zakres max 3lata bo wiem, że nastąpiły zmiany na plus, o lekarzy nie pytam bo kadra pod wodzą prof. Wielgosia jest super, chodzę do nich prywatnie, bardziej zależy mi na opinii o położonych i pielęgniarkach, ile osób na sali i czy można wykupić prywatnie salę. Jakie warunki na bloku porodowym i na sali poporodowej?
położne z tego szpitala nagrały kilka odcinków dotyczących szkoły rodzenia, na youtubie możesz zerknąć, mówią tam o warunkach na bloku porodowym
 
Ja rodziłam na Starynkiewicza niecałe 2 miesiące temu. Sale porodowe są świeżo po remoncie, jedynym minusem jest to, że na 3 sale porodowe przypada tylko jedna łazienka. Natomiast sale poporodowe mają już swoje lata. ;-) Sale na oddziale poporodowym są dwuosobowe. Jeżeli chodzi o położne, to w zdecydowanej większości są bardzo pomocne, tylko trzeba śmiało pytać i sygnalizować potrzeby.
 
Ja rodziłam na Starynkiewicza niecałe 2 miesiące temu. Sale porodowe są świeżo po remoncie, jedynym minusem jest to, że na 3 sale porodowe przypada tylko jedna łazienka. Natomiast sale poporodowe mają już swoje lata. ;-) Sale na oddziale poporodowym są dwuosobowe. Jeżeli chodzi o położne, to w zdecydowanej większości są bardzo pomocne, tylko trzeba śmiało pytać i sygnalizować potrzeby.
Można wykupić prywatną położną?
 
Dziękuję, dziś też rozmawiałam z moim lekarzem o porodzie w ich szpitalu i jestem zdecydowana. Warunki mi nie straszne, wiem że jeszcze coś remontują, ale może do maja skończą a nawet jak nie to pod opieką takiego lekarza mogę rodzić w czasie remontu 🙂
 
Hej ☺️ a ja mam pytanie odnośnie łazienek na sali poporodowej. Jedna na korytarz czy jest więcej?
Wyżej doczytałam, że w porodowych jedna na trzy sale...
Muszę się umówić do lekarza i nie wiem, czy wybrać lekarza ze Starynkiewicza, czy Karowej 🙃
 
A jak wyglada kwestia nacinania krocza? Czy w przypadku braku zgody pacjentki nie jest ten zabieg wykonywany (mówię o ryzyku pęknięcia w przypadku np. Bielejącego krocza, a nie o przypadku porodu zabiegowego lub spadku tętna u dziecka)? Ja szukam szpitala, gdzie respektowane jest prawo pacjentki do pęknięcia ;)
 
A jak wyglada kwestia nacinania krocza? Czy w przypadku braku zgody pacjentki nie jest ten zabieg wykonywany (mówię o ryzyku pęknięcia w przypadku np. Bielejącego krocza, a nie o przypadku porodu zabiegowego lub spadku tętna u dziecka)? Ja szukam szpitala, gdzie respektowane jest prawo pacjentki do pęknięcia ;)
Respektują plan porodu, jedynie w przypadku komplikacji wchodzą procedury medyczne.
 
reklama
Do góry