reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Warszawie 2020 - wybór lekarza, szpitala, poloznej

AniaKaja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2019
Postów
511
Miasto
Warszawa
Zapraszam do rozmów i waszych rekomendacji oraz przestrog, opinie szczerze obiektywne mogą pomóc :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szukam sprawdzonego zaufanego gin w Warszawie, kogo chciałybyscie polecić i w jakim szpitalu pracuje??
Ważne, aby wykonywał usg w trakcie wizyty kontrolnej, a nie kierował na dodatkowe badania u technika usg - tak to teraz praktykuje medicover i lux med.
 
Ja też chętnie się dowiem czy ktoś może polecić dobrego lekarza w Warszawie, który przyjmuje prywatnie,ale pracuje w Szpitali Bielańskim. Zależy mi na osobie, która bardzo rzetelnie będzie prowadzić ciąże informując mnie o wszystkim.
 
Ja też chętnie się dowiem czy ktoś może polecić dobrego lekarza w Warszawie, który przyjmuje prywatnie,ale pracuje w Szpitali Bielańskim. Zależy mi na osobie, która bardzo rzetelnie będzie prowadzić ciąże informując mnie o wszystkim.
Ja całą ciążę prowadzilam u dr. Magdaleny Hołowni-Broniatowskiej. Prywatnie przyjmuje w Piastowie. Serdecznie polecam. Podczas kazdej wizyty badanie na fotelu i usg. Wszystko dokladnie mi tłumaczyła i pokazywała na monitorze. Posiada certyfikat wymagany do wykonania prawidłowego badania prenatalnego 1 trymestru. Odpowiadała na wszystkie moje pytania i czulam ze jestem w naprawdę dobrych i mądrych rękach:)
Pani doktor pracowala w szpitalu Bielańskim ale ostatnio mi wspominala ze juz tam nie pracuje...
 
Dojeżdżanie do Piastowa raczej nie wchodzi w grę, a skoro Pani Doktor już nie pracuje w Bielańskim, to mało by mi to pomogło. Niestety podstawa, to mieć lekarza pracującego w szpitalu :/
 
Czy wśród tylu forumowicze nie ma takich zadowolych że swoich lekarzy.?? :)) Mi obojętny jest de facto szpital, byleby przyjmował prywatnie w Warszawie, bo tu mieszkam.
Dzięki
 
Ja chodzę i polecam dr Tatiane Boryczko. Prywatnie przyjmuje na Łuckiej, na Żelaznej i niedaleko metra Imielin. Pracuje w szpitalu na Żelaznej. Ona wysyła na te 3 najważniejsze usg do dr Lewczuka, ale jest to doskonały lekarz i każda złotówka jest warta tej wizyty. Dr. Lewczuk też może prowadzić ciąże i wtedy będziesz miała 2w1. Przyjmuje na Żoliborzu i pracuje chyba też w szpitalu na Żelaznej. Ja chodzę do Boryczko, bo to już moja kolejna ciąża i jestem jej wierna
 
Ja chodzę i polecam dr Tatiane Boryczko. Prywatnie przyjmuje na Łuckiej, na Żelaznej i niedaleko metra Imielin. Pracuje w szpitalu na Żelaznej. Ona wysyła na te 3 najważniejsze usg do dr Lewczuka, ale jest to doskonały lekarz i każda złotówka jest warta tej wizyty. Dr. Lewczuk też może prowadzić ciąże i wtedy będziesz miała 2w1. Przyjmuje na Żoliborzu i pracuje chyba też w szpitalu na Żelaznej. Ja chodzę do Boryczko, bo to już moja kolejna ciąża i jestem jej wierna
Dziękuję za Twoje rekomendacje. Dobry lekarz to podstawa :)
 
reklama
Do góry