)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Poród w Wojewódzkim Szpitalu w Olsztynie

madeleinecurly

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Luty 2019
Postów
15
Rozwiązania
0
Hej ;) dziewczyny chciałabym zapytać Was, która z Was ostatnio rodziła w tym szpitalu? Jak opieka? Jak lekarze? Jak tam jest?
 
reklama

Duch

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Lipiec 2019
Postów
45
Rozwiązania
0
Ja rodzilam na początku czerwca. Opieka na porodówce oceniam na bardzo dobrą. Chodzą dopytują się czy czy wszystko dobrze i doradzają i pokazują jakie ćwiczenia wykonywać. Jeżeli chodzi o opiekę po porodzie też byłam zadowolona. Gdy masz problem z karmieniem i poprosić o pomoc to jak jest noc to podadzą mieszankę dla maluszka i rano przyślą doradcę laktacyjna która pomoże.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry