reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Wojewódzkim Szpitalu w Olsztynie

reklama
Rozwiązanie
Rodziłam na początku lipca. Zaczęłam od patologii ciąży - opieka super. Porodówka to samo, położniczy tez. Nie ma na co narzekac. No oprocz jedzenia. Masakra. Jak jesteś z Olsztyna to masz o tyle lepiej, że ktoś może dowiezc. Ja mialam do domu 100km ;) Ale mąż i tak codziennie przywoził mi jedzenie. Rodziłam w 3 szpitalach, w 3 różnych miastach i Olsztyn najlepszy moim zdaniem.
I w ósemce łóżko zepsute [emoji12]
Ja rodzilam na początku czerwca. Opieka na porodówce oceniam na bardzo dobrą. Chodzą dopytują się czy czy wszystko dobrze i doradzają i pokazują jakie ćwiczenia wykonywać. Jeżeli chodzi o opiekę po porodzie też byłam zadowolona. Gdy masz problem z karmieniem i poprosić o pomoc to jak jest noc to podadzą mieszankę dla maluszka i rano przyślą doradcę laktacyjna która pomoże.
 
Rodziłam na początku lipca. Zaczęłam od patologii ciąży - opieka super. Porodówka to samo, położniczy tez. Nie ma na co narzekac. No oprocz jedzenia. Masakra. Jak jesteś z Olsztyna to masz o tyle lepiej, że ktoś może dowiezc. Ja mialam do domu 100km ;) Ale mąż i tak codziennie przywoził mi jedzenie. Rodziłam w 3 szpitalach, w 3 różnych miastach i Olsztyn najlepszy moim zdaniem.
I w ósemce łóżko zepsute [emoji12]
 
Rozwiązanie
Do góry