reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Zakopanem

Tak mąż może być z Tobą, mój był że mną do momentu zawiezienia mnie do sali operacyjnej na cesarkę. Co do dzieci to pierwszą noc spędzają bez Ciebie u położnych- to noc gdzie możesz sie zregenerować po porodzie, wykorzystaj to na odpoczynek :-) każda następną noc spędzasz już ze swoim maleństwem.
 
reklama
Bardzo dziekuje Ci za odpowiedzi ;) dużo opinii jest o tej porodówce i nie zawsze są przychylne. A powiedz mi jeszcze proszę czy w salach jest dużo kobiet? I jak jest z odwiedzinami? I co muszę miec dla dziecka? Ostatnio jak bylam mialam zapytać i zapomniałam z tego wszystkiego.
 
Ostatnia edycja:
Niby odwiedziny sa od 11 czy 14 ale mozna przyjść nawet rano, ważne żeby po 9 po pochodzie, później najwyżej lekarz czy pielęgniarka wyproszą gości za drzwi na chwilę. Moi goście siedzieli i do 22. Co do osób na salach to wszystko zależy od ilości pacjentek. Teraz było bardzo dużo porodów i wszystkie sale były zajęte na full po 4 os. W pokoju. Dla dziecka nie potrzebujesz dużo. Pieluchy, chusteczki, krem do pupy, ciuchy na wyjście i chyba tyle. Może smoczek.
 
A ciuszki na zmianę do szpitala? Czy dają szpitalne? Bo ja spakowałam cała torbe dla małego i nie chce się wygłupić ;) a jakis rozek czy kocyk? Wybacz, ze Cie tak męczę, ale mialam dylemat Zakopane czy Nowy Targ
 
Do góry